Jump to content
lostpfg

PS Jailbreak

Recommended Posts

PS3 OFW 3.55 σε 3.55 Jailbreak μπορείτε να βρείτε και εδώ.

www.ps3-hacks.com

Είναι το καλύτερο CFW για PS3 3.55

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά δουλεύει 100% και μπορείς να εγκαταστήσεις PS3 FTP Server και Backup Manager. Αυτά τα προγράμματα σου επιτρέπουν να αποθηκεύσεις τα παιχνίδια που αγόρασες στο σκληρό σου δίσκο χωρίς να βάζεις το δισκάκι για να παίξεις.

παιδια αν δεν το παρω αυτο δεν θα μπρεσω να βαλω και το final pach στο ps3 ????

• Dislike 1

παιδια αν δεν το παρω αυτο δεν θα μπρεσω να βαλω και το final pach στο ps3 ????

Δεν έχει σημασία πάρεις δεν πάρεις το απλό patch παίζει κανονικά σε όλες τις κονσόλες ps3 .

Και θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις με greeklish.

Για να δουμε κανουν εργασιες στο PSN μηπως θα σταματησουν τα παρανομα PS3 me CFW να μπαινουν PSN? Λογικα αυτες τις μερες θα δουμε εγω εμπαινα παντως κανονικα και σημερα το μεσημερι

το εκλεισαν το online αλλα θα βγει αλλη λυση σε λιγο καιρο μιας κ το μονο που κανε η sony ειναι να αλλαξει ενα passphrase το οποιο καποιοι devs το χουν αλλα δεν το δινουν και απλα βοηθησαν αλλους να καταλαβουν τι παιζει για να βγαλουν λυση.το ps3 οσα update και να βγαλει η sony θα σπαει παντα απετυχαν τελειως στην ασφαλεια και υπαρχουν παραπανω απο 1 τροπος για να βρισκουν ολα τα μελλοντικα κλειδια που αν τα χεις η κονσολα σπαει απλα δεν τα δινουν καθολου παρα βοηθανε αλλους να το βρουν και να δινουν τα κλειδια που βαζει η sony οποτε οσοι εχετε κανει update μην ανησυχειτε θα σπασει κ το δικο σας θα μπορουσα να το αναλυσω πολυ περισσοτερο αλλα οποιος ενδιαφερεται για ποιο τεχνικα πραγματα μπορει να ψαχτει.αυτο που αφορα τον μεσο απλο χρηστη ειναι οτι παντα θα βγαινει καινουργιο σπασιμο οταν θα απαιτηται και αν δε σπασουν τα νευρα του kakarotoks ενος απο τους καλυτερους devs με ερωτησεις για 3.60 cfw ενω ο ιδιος ειπε οτι θα δωσει απλα jailbreak στον κοσμο και οχι cfw τοτε οταν θα βγουν ΔΥΝΑΤΟΙ τιτλοι που δεν θα παιζουν σε 3.55 με ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ αλλη λυση η βγει firmware που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ κατι καινουργιο θα δωσει τον καινουργιο τροπο που ανακαλυψε που ειπε οτι δουλευει σε ολα τα μελλοντικα updates.επισης ειπε οτι για καθε εναν που θα τον ρωταει για 3.60cfw θα καθυστερει να το δωσει μια εβδομαδα ανα ερωτηση.ο αλλος dev που εχει τροπο για τα μελλοντικα firmware και εχει σπασει το 3.60 με αποδειξεις αλλα δεν το δινει παρα μονο βοηθαει αλλους να βρουν το ιδιο σπασιμο με αυτον ειναι ο mathieulh.ελπιζω να καλυψα αρκετα ασχολουμε πολυ με αυτο και λογικα δε θα ξαναγραψω για αυτα εδω απλα ηθελα να τα πω για να λυσω τυχων αποριες των φιλων εδω στο wehellas.

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΠΑΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ PS3 K PSN ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ PSN Η ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΚΛΩΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΚΟΝΣΟΛΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.

Καλημερα Παιδια!!Προσφατα εκανα το ps3 μου jailbreaked με cfw Jailbreak.Επισης ακουσα πως με jaibreak γινεται να γραψω με ελληνικους χαρακτηρες!Μπορειτε να μου εξηγησετε πως γινεται αυτο σας παρακαλω?Ευχαριστω εκ των προτερων...

Καλημερα Παιδια!!Προσφατα εκανα το ps3 μου jailbreaked με cfw Jailbreak.Επισης ακουσα πως με jaibreak γινεται να γραψω με ελληνικους χαρακτηρες!Μπορειτε να μου εξηγησετε πως γινεται αυτο σας παρακαλω?Ευχαριστω εκ των προτερων...

Καλύτερα σου πρωτινό να το googlareis αυτό που θες.

Σύμφωνα με πληροφορίες θα βγει Costum Firmware για το νέο Firmware Update της $ony!

Αυτό που θα πω είναι λιγάκι άκυρο με αυτά που λέτε στις τελευταιές σελίδες του treat. Πιστεύω πως το να έχεις το PS3 Jailbroken και θες να παίζεις online είναι χάσιμο χρόνου και κόπου, εφόσον η Sony συνεχώς βγάζει νέα firmwares ή διορθώνει τα διάφορα κενά ασφάλειας που έχει. Επίσης θα ήθελα να επισημάνω πως εάν της έρθει και ρίξει bans τότε οι περισσότεροι θα κλαίτε την ώρα που κάνατε το Jailbrake. Όποτε κατά την γνώμη το jailbreak το συνιστώ για offline gamers.

• Like 1

[quote name='apoellara07' date='01 September 2010 - 07:09 PM' timestamp='1283357376' post='310014']
Σε ένα site- forum που μπήκα εγώ με ένα φίλο μου όταν ψάχναμε fix για [color="#FF0000"][b]YLOD[/b][/color]
[/quote]

Επειδη απο χθες είμαι και γω στο club δυστυχώς, θυμάσαι αν βγάλατε άκρη?