Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

Σε τόπικ για το become a legend ο φιλος θέτει το εξής ερώτημα:

Καλησπέρα παίδες και χρόνια πολλά μα πάνω από όλα καλα για όλους μας με υγεία και ευτυχία.

Ειπα σήμερα μιας και δεν θα έχουμε δουλειές και θα χαλαρώσουμε το τριήμερο, να ασχοληθω λιγο με το PES10. Ξεκίνησα λοιπόν να παίξω το be a legend και εκει που φτιάχνεις το πρόσωπο σου ανέβασα μια φωτογραφία μου.

Εδω λοιπόν χρειάζομαι την βοήθεια σας. Ενω ρυθμίζω τα πάντα για να γίνει η φωτογρφία μου ένα με το πρόσωπο και δείχνει μια χαρά έχω ένα θέμα. Η φωτογραφία μου έχει μούσια. Όταν όμως την βάζω στο πρόσωπο και την ανοίγω για να έρθει να κουμπώσει ακριβώς στην βάση που έχει ώς κεφάλη τα μούσια χάνονται γιατι κρατάει τα μάγουλα από την βάση που υπάρχει και εγω μένω τελικά μόνο με μουστάκι... Προσπάθησα μετά να βάλω επιπλέον γένια αλλά έχει τις επιλογές απενεργοποιημένες μιας και προφανώς έχω ανεβάσει φώτο.

Ξέρει κανείς τίποτα? Εχετε καμία ιδέα?

Ευχαριστώ και πάλι καλή χρονιά σε όλους μας

ΥΓ. Αν έχω ποστάρει σε λάθος σημείο συγχωρέστε με και αν χρειάζεται μετεφέρτε το.

Και η απάντηση του μέλους vans:

φιλε μου η μονη λυση ειναι το gillette :thumbsup:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. Το spam δεν εχει ορια

• Like 1

Το PES 2011 δεν θα βγει μαγκες...Επαθε κατι το PC του Τατσατσουκα και πηγε για Φορματ...

Παλι απ την αρχη το παιχνιδι...

σοβαρα μιλας?

σοβαρα μιλας οτι το πιστεψες? :haha:

τοσα εχουμε δει ρε φιλε απαυτους ξερω γω..

• Like 3

lol έπος το απο πάνω :thumbsup:

όλες οι απαντήσεις είναι διαλεχτές :p

EPIC επιχείρημα

3)Πολλοι στεκονται σε καποια μπαγκ....τι να πουμε ρε παιδια....ολοκληρο Τζουρασικ Παρκ 1 οταν πρωτοβγηκε και πηγαν για ξεναγηση δνε λειτουργουσε σχεδον τιποτα και κοντεψαν να φανε τους πρωταγωνιστες οι δεινοσαυροι....οταν εκαναν την ντεμο περιηγηση....και εδω χαλιεστε που ενας παικτης χοροπηδαει στο τοιχος?ημαρτον...ντεμο ειναι...

:haha: :haha: :haha:

• Like 3

Παιδια παρτε και αυτο απο τον καινουριο μας φιλο ο οποιος εχει εγκυρες πηγες..........!!!!!!!!

User is offline tsalamag Icon

*

* Newbie

* Icon

* Add as Friend

* PM this member

* Group: Members

Posted Today, 12:02 PM

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ FULL GAME ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΜΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ PATCH. ΑΛΗΘΕΥΕΙ?

• Like 1

Μετά από κάμποσο καιρό, επαναφέρω το topic με ένα θρυλικό post που έγινε στην κατηγορία "Αγγελίες"!!!

Πωλούντε ποδοσφαιριστές σε τιμή ευκαρίας

1. ΓΙΑΧΙΤΣ ΣΑΝΕΛ (με την αγορά ενα παλτό χειμωνιάτικο κοντό δωρο)

2. Καραμπελας Nικος (Χρόνια πολλά)

3. DADOMO CLAUDIO (δώρο το pes 2006 με την αγορά)

4. Γκερειρο (Πολωος βραζιλιάνος οτι πάρεις εκατό)

5. ΕDER LUIZ LIMA de SOOUZA (με τέτοιο όνομα στην ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ)

Λόγω Χριστουγέννων όποιος αγοράσει 3 παίρνει δώρο αλλον ενα...Αν πάρετε 4 δώρο ο 5ος..ετσι κι αλλιως χαρη μας κάνετε

ΑΥΤΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ www.aekfc.gr

Του αξίζει ένα μπράβο του τυπά! :p:P

Το δε επικο που ειδα σημερα στο τοπικ του Beta patch για το PC:

"Εμμ...τι ειναι το arti?"

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ PATCH, ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ USB ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ PS3 . ΥΣΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ COPY ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ.... ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ PATCH ??????

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

Νομίζω ο τύπος αξίζει μια θέση στην elite.

Μετα απο λαϊκή απαίτηση φερνω ενα ποστ στα επικ :

Γτ νομιζετε οτι αμα πουνε ημερομηνία δεν θα υπαρχουν καποιοι που θα ρωτανε ποτε θα βγει ???

Ασε που θα ειναι αλλοι που θα λενε πωπω ρε παιδια αργει ακομα ! Ή υπαρχει περιπτωση να βγει νωριτερα ? Ή ρε παιδια εγω το ηθελα τοτε γτ οταν θα το βγαλετε θα εχω περιοδο και δεν θα μπορω να παιξω κτλ κτλ.

Νομιζω ειμαι ο πρωτος που φερνω αυτοβούλως την βλακεια μου στα επικ ποστς .

Παντα πρωτοπόρος ! Εγω και ο τεν κατε :hehe: :hehe: .

• Like 2

Μετα απο λαϊκή απαίτηση ...

Απ’ όλα με είπαν μέχρι τώρα, “λαϊκό” όμως πρώτη φορά.

• Like 1

Μα δεν ησουν μονο εσυ ηταν πληθη ολοκληρα που το απαιτησαν !!!

Αμα ησουν μονο εσυ θα ελεγα αριστοκρατική απαιτηση :hehe: :hehe: :hehe: !

Στο official topic pes 2011 λεει ο φιλος με παραπονο ( και αγανακτηση )

Πριν λίγο έπαιζα πέναλτι στο 11 και μόλις κέρδισα ο τερματοφύλακας πήγε να πανηγυρίσει σπρώχνοντας τον επιθετικό σαν σκέιτμπορντ 3-4 μέτρα...Έλεος ρε παιδιά... έπαμε bug και λάθη αλλά όχι και τέτοιες βλακείες.

Υ.Γ. 1Δυο φορές μου το έχει κάνει να βάζω γκολ με Τσέλσι (που είναι fake αλλά την έχω από πατσ) και να λέει "πρώτο γκολ για την τσέλσι" ενώ δε λέει ούτε το όνομα π.χ. της Πάρμα που είναι αυθεντικότατη.

Υ.Γ. 2Και κάτι άλλο... ας μπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυθεντικό Αγγλικό πρωτάθλημα και Γερμανικό.

Και παιρνει την εξης απαντηση

τότε τι το παίζεις αφού σε χαλάει?

πάρε το FIFA που τα έχει αυθεντικά να κάνεις χαρά.

Edited by exelmi

Στο topic του Polakis στις Αγγελίες προσπαθώντας να πουλήσει το θηρίο 70' Sony:

Για όποιον ενδιαφέρεται πωλείται ακόμα η τηλεόραση. Την τιμή την συζητάμε...

ρε φιλε πες και την αγορασαμε πως θα την κουβαλησουμε τετοιο θηριο?????

EPIC!!

Θα στη φέρει ο Polakis.έχει ανυψωτικό...

Edited by apoellara07
  • Like 4

χα0χ0αχ0α0χα0χ0α0χα0χα0χ0α0χα0χα0χ0αχ0α0

χ0αχ0α0χ0αχ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χ0α0χα0χ0α0χα0

πραγματικά έκλαψα από το γέλιο δεν αντέχω ειλικρινά τι είπα πάλι ο τιτανομεγιστος :hehe: :hehe: :hehe:

• Like 3

Τελικα με τις συγκρισεις και τις κοντρες για φιφα vs προ δεν βαζουμε μυαλο ..

το 2050 να παει θα ( μας ) βλεπουμε παπουδες να συνεχιζουμε αυτη την ατερμονη συζητηση στα (ιντερνετ)καφενεια της εποχης ....

Μεσα σε αυτη την κατασταση ομως καποιοι αποφασιζουν να γινουν λακωνικοι( ισως και κυνικοι) , χρησιμοποιοντας[color="#FF0000"] παρομοιωσεις που ομοιες τους δεν υπαρχουν ....
[/color]
Παραθετω λοιπον μια τετοια ,,,,

[quote name='leonida3' date='01 June 2011 - 02:46 PM' timestamp='1306928809' post='351931']
Παρά τα προβλήματα του το pro είναι πιό βαρύ.

και τι εννοώ;[color="#FF0000"] προτιμώ τα bugs και τους cheatoκαμικάζι παρά το τρύφων Σαμαρά να μου κάνει τρίπλες.[/color]
[/quote]
(όπου Τρυφων Σαμαρας βλεπε Fifa)

[color="#FF0000"]EDIT [/color]

2ο ποστ στο ιδιο πνευμα ( σορυ φιλε Αrti )

[quote name='gtc21' date='04 June 2011 - 02:23 PM' timestamp='1307186639' post='352427']
Ωραία η προσοχή στη λεπτομέρεια που δείχνουν, αλλά και πάλι φοβάμαι ότι η υπερβολή καραδοκεί... [color="#FF0000"]Μόνο εγώ πιστεύω ότι κάθε φορά που κάνει κάποιος φάουλ και φωνάζει θα του πετάγεται η καρωτίδα; [/color]
[/quote] Edited by exelmi
  • Like 1

Σε τοπικ << Τι ηλικια εχετε ?>> συναντα κανεις αυτα τα μαργαριταρια

[quote name='Chimaira_X' date='29 May 2011 - 03:28 AM' timestamp='1306628929' post='351274']
8 χρονών εγώ, σίγουρα ο μικρότερος της παρέας :grin:
[/quote]

[quote name='xrictoforoc' date='29 May 2011 - 02:11 PM' timestamp='1306667476' post='351323']
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ
[/quote]

[quote name='arti.' date='29 May 2011 - 02:46 PM' timestamp='1306669577' post='351335']
Επειδή τον ξέρω, δεν είναι 8 πράγματι...

5 ίσως είναι....
[/quote]

[quote name='Chimaira_X' date='31 May 2011 - 12:45 AM' timestamp='1306791900' post='351697']
στο wehellas γράφτηκα το 2006, όταν ήμουν 3 ετων. moderator έγινα στα 5 μου ντάξει πιστεύω θα έχω καλό βιογραφικό μόλις μεγαλώσω :metal:
[/quote]

[quote name='xrictoforoc' date='04 June 2011 - 10:51 AM' timestamp='1307173892' post='352398']
Και εσύ βάζεις Warn σε όποιον δεν έχει ένα κινούμενο σχέδιο που δεν σ'αρέσει; :whistling:
Πάντως καλά είσαι 12:45 το βράδυ για οχτάχρονο :jester:
[/quote]

[quote name='Chimaira_X' date='04 June 2011 - 06:40 PM' timestamp='1307202050' post='352471']
ναι δεν πινω το γάλα μου το βράδυ και καθυστερώ να κοιμηθώ!!
[/quote]

@ximaira ,ελπιζω να μην πειραχτεις ( δεν εχω τετοια διαθεση ) .. αλλιως θα σου παρω kider εκπληξη ...

• Like 1

Χαχαχα ορίστε...γιατί δεν αναλαμβανει πρωθυπουργος με τοσες ικανότητες? Αδερφος του chuck norris θα ναι... :hehe:

• Like 1

Που εισαι τοσο καιρο εσυ παλικαρι;; Παραιτουμαι! :hehe:

• Like 1