Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

Μιχαλακη sorry αλλα..

ΕΛΕΦΤΕΡΟΣ?????? :p

Ναι ρε

ειναι σαν να λέμε Ελεφτέριος Βενιζέλος :jester:

εγω το εγραψα αυτο :jester: :jester: :jester: αλλη μια επιτυχια για εμενα επιτελους μπηκα στα επικ τοσες προσπαθειες!!!! αντε παω να το διορθωσω τωρα :p

Edited by yurgen

re pedia ti pramata eine ayta? vlepo ton panathinaiko tosa hronia kai horis ton eki eine o misos. pou pige to dekari pou kapote eihate gia standard? thimaste kapote eihate ton arhigo ton eki, kai epeze san na itan o panos kiamos stin pista ena prama. as min miliso gia ton karagouni, pou ok eine kalos paihtis, thimizi manoli famelo giati ehei maestria to pedi, alla re agamemnona me tetoia fatsa kai stil pehnidiou pou pas? san ton kosta kokla eine re pedia ergazomeno se ergostasio me pirinika, san sto Чернобыль (chernobyl gia sena isidore) re aderfe. kseris na pezeis min kaneis toumpes, kai ftiakse ligo kai to mali pou vgeneis san vlahos sto katagogi gia na armeksis tin klara. imarton re. o sergey akoma kai gia na paei na parei tsigara eine stin triha, kai o typaras vgenei san ton stamati gardeli styl me to mali sto 80s. sou rhete re gamoto na ton vriseis opos o ektoras botrinis pou katevazei hirotero kantili kai apo enan mastouromeno filathlo pou ehei kanei tatouaz to trifili akoma kai pano sto prosagogo tou re file.

gia na kliso ton monologo leo sigharitiria ston panathinaiko gia tin aftin megali niki giati epekse poli kala, alla sas eipa ta parapona mou gia ton karagouni. Elpizo na iste orthioi akoma

:respect2: :respect2: :respect2:

GEIA SAS PAIDIA...

POLLOI APO ESAS MPOREI NA NOMIZETE OTI EIMAI ALLOS ENAS FANTASMENOS PITSIRIKAS POU NOMIZEI OTI KSEREI NA PAIZEI PRO...

PROTA APO OLA 8A I8ELA NA SUSTI8O...

ME LEME MPEKA...

K EIMAI APO KATERINI...

META APO 2-3 PANELINIOUS TITLOUS POU EXO PAREI 8A I8ELA NA SAS PO 2-3 PRAGMATA...

PROTA APO OLA PISTEUO DEN UPARXEI AN8ROPOS POU NA PAIZEI PRO SAN EMENA...

MPORO NA KERDISO TON OPOIONDIPOTE...

GI AUTO 8A I8ELA NA SAS PARAKALSESO POLU OPOIOS AKOUSEI OTIDIPOTE GIA KAPOIO TOUR STO PRO NA ME ENIMEROSEI...

KATA PROTIMISI STO PLAYSTATION 3,STON UPOLOGISTI DEN TO PAIZO...

PLEON EDO STIN KATERINI DEN PAIZEI KANENAS MAZI MOU K 8ELO NA EPEKTA8O K SE ALLES PERIOXES GIA NA DEIKSO TIN AKSIA MOU...

KATA PROTIMISI PSAXNO TOUR ME XRIMATIKA EPA8LA...

SAS EUXARISTO POLU PAIDIA POU AFIEROSATE XRONO STO ARTHRO MOU...

GEIA SAS...

φρεσκο πραμα

το θελω να επεκταθω και σε αλλες περιοχες μαρεσε πιο πολυ απολα

Γειας σας παιδια ειμαι νεος και ψαχνω ενα pacht gia to ps2 που να εχει οσο το δυνατον περισσοτερες ελληνικες ομαδες.Επισης αν υπαεχει θα ειθελα να εχει 2-3 κυπριακες ομαδες.Α και επηδει δεν ξερω μπορει να με βοηθεισει κανεις για το πως βαζω ενα pacht στο PES 2009??

Ευχαριστω!!

:jester: :jester: :jester: :jester: :jester:

Guest

xa0x0aa0xa0xa0a0x0ax0a0a0x0a0ax0

pacht

xahaxhahxahxahxahxhaxhaxhaxhaxhahxahxahxhaxhahx

xa0x0aa0xa0xa0a0x0ax0a0a0x0a0ax0

pacht

xahaxhahxahxahxahxhaxhaxhaxhaxhahxahxahxhaxhahx

καλα μονο το pacht ειδες?

οριστε ορθογραφια:

υπαεχει,ειθελα,επηδει, βοηθεισει. :jester:

απλα :respect2:

καλα μονο το pacht ειδες?

οριστε ορθογραφια:

υπαεχει,ειθελα,επηδει, βοηθεισει. :jester:

απλα :respect2:

Συγγνωμη που θα το πω αλλα δε μπορεις να κοροιδευεις καποιον επειδη δεν γνωριζει καλη ορθογραφια. Δεν ξερεις για ποιο λογο δεν καταφερε να μαθει ουτε εισαι πιο μαγκας εσυ που ησουν τυχερος και μπορεις και πας σχολειο. Αλλοι στην ηλικια σου ειναι οικοδομη και δε προλαβαν να ανοιξουν βιβλιο. Και μη μου πεις οτι μαθαινεις ορθογραφια στην 1η δημοτικου γιατι την ορθογραφια την εξασκεις στις επομενες ταξεις που μαθαινεις περισσοτερες και πιο περιπλοκες λεξεις.

Ασε που κι εσυ κανεις λαθη καποιες φορες. Δυο σελιδες πισω π.χ. ειδα που ειχαν βαλει ενα Ελεφτερος που εγραψες. Ας κοιταμε και λιγο την καμπουρα μας πριν πουμε για τους αλλους. Φιλικα στα λεω αυτα και δεν εχω διαθεση να σε θιξω. :victory:

οχι ρε οκ σε καταλαβαινω και εγω κανω λαθοι ρε ολοι κανουμε αλλα το ειδα στα epic και το σχολιασα αμα τον πειραξε τον φιλο του ζηταω συγνωμη πλακιτσα κανουμε!!

πς/ το ξερω οτι μου το λες φιλικα!! και ευχαριστω γι αυτο!! :victory:

οχι ρε οκ σε καταλαβαινω και εγω κανω λαθοι ρε ολοι κανουμε αλλα το ειδα στα epic και το σχολιασα αμα τον πειραξε τον φιλο του ζηταω συγνωμη πλακιτσα κανουμε!!

πς/ το ξερω οτι μου το λες φιλικα!! και ευχαριστω γι αυτο!! :victory:

λάθοι........... λάθη είναι το σωστό

ΜΑΘΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ xD

ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕ ΣΑΣ ΜΑΘΑΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ!

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΡΕΙΣ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ

xazos.jpg

Edited by Kostas is back

λάθοι........... λάθη είναι το σωστό

ΜΑΘΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ xD

ειδες ακομα και εγω κανω λαθη!!! :victory:

Ξεθάβω

wrea to epsaksa ligo akoma kai apoti vlepw opote vazw sto img tou kitserver fakelo pou legetai dt03.img h dt01.img mou xalaei ton hxo kai sto arxiko menu otan leei "pata ena koumpi" akougetai "EA sports tsenegame"

Πάμε όλοι μαζί....... H ειιιι σπορτς τσενεγκέιμ........ :jester:

Ξεθάβω

Πάμε όλοι μαζί....... H ειιιι σπορτς τσενεγκέιμ........ :jester:

εγώ όταν ήμουν πιτσιρίκος έλεγα "τενεκέ" :haha: :haha: :haha: :haha:

και γω επαιζα φιφα 2000 και οταν εγβαζε το σημα ιεισπορτς,ελεγα ιεισπορτς τενεκε χαχαχα,σαν τον martyr

Edited by xrictoforoc

εγώ όταν ήμουν πιτσιρίκος έλεγα "τενεκέ" :haha: :haha:

εγω παλι ακουγα τζι τζι δε γκειμ / και καμια φορα τζι τζι δε γκει :cheerleader:

αλλα ποτε τενεκε :jester:

Edited by dimos222

Oρίστε και Tutorial :)

:respect2: STON TIPO

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee oxxxxxxxxxxxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Gia osous den katalaban pos proferetai mas daifotise o tipos

oxi EA .Pesto me dinamh E.A.SPORTS ITS IN THE GAME

Edited by darkknight233

Oρίστε και Tutorial :)