Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

......ή για περίπτωση χαλαζόπτωσης.......... :grin:

Λοιπόν, μπορεί το ακόλουθο να μην είναι εντελώς epic post, αλλά μου φάνηκε μοναδικό, διότι: στο "official topic Pes2010", στην συγκεκριμένη σελίδα είχε ξεκινήσει κουβέντα ο stemar περί πιο τίμιας τακτικής της Κόναμι σε σχέση με ΕΑ, συνεχίστηκε με την ερώτηση ενός φίλου για κατάλληλη κάρτα γραφικών για το νέο Προ και μετά με απόψεις περί χρησιμότητας των δικαιωμάτων του Ch.L. ή όχι και πώς θα ήταν ιδανικό να τα εφαρμόσει η Κόναμι στο παιχνίδι.

Ακολούθησε αυτό το ποστ του φίλου Θάνου, το οποίο έτσι όπως το έγραψε και τη στιγμή που το έγραψε......

ΑΝ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ PES2010 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.
...........απλώς έγραψε..... :victory:

(το ιδανικό βέβαια είναι να δεί κανείς όλη την κουβέντα που προηγήθηκε για να το καταλάβει....)

Και το 0.1 που περισεύει;

Απο το 33.3333333333333333333333 αν θες απο κει και περα ψαξε για το 0.00000000000000000000000000001.

Αν δυσκολευεσε με κατι καλυτερα να ρωτησεις τον KONO πως σκεφτηκε το 0.7

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ 0,1 ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Be cool!!!

Μη το συνεχίζουμε!

Προσωπικές κόντρες μονο με pm(η ακόμα καλύτερα καθόλου)! Μη χαλάμε τα θέματα....Παίζεται στο γήπεδο μου τώρα--- και εγώ είμαι άγριος :hehe::lol:

ΡΕ ΧΡΟΝΗ ΚΑΝΕ ΜΕ MOD ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΟΛΟΥΣ BAN :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Για όλο αυτό το σαματά φταίει ο βλάκας ο Α23 που το πόσταρε........ :p:P:P:P:P:P

ποιός σαματάς? χαβαλέ κάνουμε, απο κει και πέρα όσους τους πειράζει καλύτερα να μην ποστάρουν και να μην ανάβουν τα αίματα.. δεν είμαστε αναγκασμένοι όσοι γουστάρουμε την πλάκα να διαβάζουμε τις "υστερίες" μερικών.

re arti tora to katalaves?polla atoma 3afnika arxisan na to paizoun istoria ,kai edw mesa eimai o gamaw kai dernw kai kai kai...

tespa de xreiazetai kan na asxolithoume:P

persi panellinies mathimatika egrapsa 98 i 96 de thimamai pfff stin kat kai 100 genikis...poios milise gia talento? :hehe:

Χαχαχα, πραγματικά επικό θρέντ! :respect2:

Σουρεαλισμός στο μέγιστο...

Edited by Patras_7

Τί έκανα πάλι το άτομο με ένα και μόνο ποστ μου γέμισαν 2 ολόκληρες σελίδες με ποστ....!!!! χαχαχαχα :lol::hehe:

Νομίζω πως είναι epic και αυτό..!! :grin:

Για όλο αυτό το σαματά φταίει ο βλάκας ο Α23 που το πόσταρε........ :p:P:P:P:P:P

Αυτό θα έλεγα και εγώ αυτός ο βλάκας ο A23 φταίει για όλα..!!!! :p:p:P:p :hehe:

(πέρνα μία προς τα σοκάκια του CA να δείς ποιος είναι ο Α23) xD :p

Edited by A23

Παίδες, ξεκολλάτε από το μυαλό σας... Αυτό είναι topic για χαβαλέ και τζέρτζελο, μην το χαλάτε με τσακωμούς!

Α23, άμα σε ξαναπετύχω να προκαλείς καυγάδες θα φας διπλό warn... :hehe:

EDIT: Προσπάθησα να σβήσω όποια post ήταν άσχετα με το topic και αφορούσαν τον καβγά. Μείνετε στα πλαίσια της πλάκας και μην προκαλείτε!

Παίδες, ξεκολλάτε από το μυαλό σας... Αυτό είναι topic για χαβαλέ και τζέρτζελο, μην το χαλάτε με τσακωμούς!

Α23, άμα σε ξαναπετύχω να προκαλείς καυγάδες θα φας διπλό warn... :hehe:

EDIT: Προσπάθησα να σβήσω όποια post ήταν άσχετα με το topic και αφορούσαν τον καβγά. Μείνετε στα πλαίσια της πλάκας και μην προκαλείτε!

Και γιατί διπλό ρε??? το ένα θα είναι δώρο σου?? :p:hehe:

Τί έκανα πάλι το άτομο με ένα και μόνο ποστ μου γέμισαν 2 ολόκληρες σελίδες με ποστ....!!!! χαχαχαχα :lol::hehe:

Νομίζω πως είναι epic και αυτό..!! :grin:

Αυτό θα έλεγα και εγώ αυτός ο βλάκας ο A23 φταίει για όλα..!!!! :p:p:P:p :hehe:

(πέρνα μία προς τα σοκάκια του CA να δείς ποιος είναι ο Α23) xD :p

DW πάμε λίγο CA να τον πετύχουμε στα σοκάκια να του δείξουμε τι εστί default όπλο (ούτε το όνομα δε θυμάμαι) :hehe:

Μπορώ να μάθω γιατί σβήστηκε το post μου με την υπογραφή; ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ καμία επίθεση σε κανέναν. Αν ήταν έτσι η φάση θα έπρεπε να είχε σβηστεί όλο το thread, γιατί με τη λογική αυτή όλοι κάνουν επίθεση στους authors.

Και επισης γιατι σβηστηκε το δικο μου με το epic thanks.Αυτο το τοπικ ειναι για χαβαλε...ΕΚΤΟΣ αν θελετε να "κραζετε" συγκεκριμενα ατομα εδω μεσα.

Μπορώ να μάθω γιατί σβήστηκε το post μου με την υπογραφή; ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ καμία επίθεση σε κανέναν. Αν ήταν έτσι η φάση θα έπρεπε να είχε σβηστεί όλο το thread, γιατί με τη λογική αυτή όλοι κάνουν επίθεση στους authors.
Και επισης γιατι σβηστηκε το δικο μου με το epic thanks.Αυτο το τοπικ ειναι για χαβαλε...ΕΚΤΟΣ αν θελετε να "κραζετε" συγκεκριμενα ατομα εδω μεσα.

Καταρχήν δεν έχω πρόβλημα με κανέναν προσωπικά για να αβαντάρω ή να κράξω κάποιον. Τα posts σας ήταν μέσα σε αυτά του καυγά και, εκτός των άλλων, ενοχλούσαν τα αντίστοιχα άτομα στα οποία αναφερόντουσαν (τον Κωσταντίνο και το Leon). Ιδίως εσύ, pro3dros, θα έπρεπε να το καταλάβεις αφού εσύ έγραφες στο πρώτο post αυτού του topic:

PS : Αν παρεξηγηθεί κάποιος ας το πεί, το τοπικ φτιάχτηκε για χαβαλέ και μόνο

Εγώ προσωπικά δεν τα βρήκα τόσο αστεία τα posts σας και δεν τα εκλαμβάνω ως χαβαλέ (παρά το φοβερό μου χιούμορ :lol: ). Όποιος έχει διαφορετική άποψη μπορεί να την εκφράσει με thanks στα δύο σας post και αν κάνω λάθος θα τα επαναφέρω.

Αν υπήρχε πρόθεση για φίμωση, πιο εύκολο είναι ένα ban παρά να κάθεσαι να σβήνεις ποστ προς θεού δηλαδή... Απλά τα πόστ ήταν ανάμεσα στα επιθετικά πόστ και τα πήρε και αυτά η μπάλα, δε νομίζω πως υπήρχε πρόθεση αλλα επίσης ούτε λόγος υπάρχει για περαιτέρω τσακωμούς. Εν ανάγκη ο στέμαρ ίσως τα επαναφέρει εκεί θα κολλήσουμε..

Εγώ προσωπικά δεν τα βρήκα τόσο αστεία τα posts σας και δεν τα εκλαμβάνω ως χαβαλέ (παρά το φοβερό μου χιούμορ :lol: ). Όποιος έχει διαφορετική άποψη μπορεί να την εκφράσει με thanks στα δύο σας post και αν κάνω λάθος θα τα επαναφέρω.

Εγω προσωπικα ποσταρα το epic thanks γιατι ηταν epic...Οταν καποιος παταει THANKS σε κατι το οποιο δεν στεκει καν...ε μονο για epic παει.

Για τα THANKS που λες...απο τη στιγμη που ειχα ποσταρει ΜΕΧΡΙ να σβηστουν...το πολυ να το ειχαν διαβασει 7-8 ατομα...απο τα οποια τα 2 ηταν τα "θιγμενα-epic"

Δεν θελω να κρινετε ενα post μου απο το αν ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ οι υπολοιποι + - 6 που το διαβασαν για το αν επρεπε να σβηστει ή οχι...και για αν πρεπει να ξαναμπει ή οχι.Εγω δεν θιγω-βριζω κανεναν στο ποστ μου και η τοποθετηση μου ηταν μονο στα πλαισια του χαβαλε στα οποια κυμαινετε και το αντιστοιχο topic.

Στο πιο πανω μου post δεν θελω ΚΑΝΕΝΑΣ να πατησει THANKS.Τοσα χρονια που βρισκομαι σε αυτο το forum ΠΟΤΕ δεν εχω δει να γινεται "ψηφοφορια με thanks" για το να μεινει ή οχι καποιο post.

Θα αναφερομουνα και στην epic sig αλλα δεν ηταν δικο μου post...παντως ουτε εκει ειδα να βριζεται-τσακωνετε κανενας...αλλα το εκλαβα ως ενα ποστ με χιουμορ που "προκαλει οπως και ΟΛΑ τα αλλα posts" στο συγκεκριμενο topic.

Παντα φιλικα τα λεω...δεν εχω απολυτως ΚΑΝΕΝΑ προβλημα μαζι σου (νομιζω οτι το γνωριζεις τοσα χρονια)...απλα μαλλον για να τοποθετηθεις εσυ στο θεμα μαλλον εσυ τα εσβησες οποτε γιαυτο και σου απανταω.

Εγω γελασα με καποια παντως :p

Αλλα εγω τα διαβαζω και τωρα και γελαω....:hehe:

Παντως εδειχνε να χάνεται καπως η εύθυμη διαθεση οποτε καλυτερα που σβησικαν για να μην συνεχίζονται οι κοντρες(που εμενα που ημουν απ την εκτος μου φάνηκαν αστεία αλλα οι μεσα σίγουρα εκνευρίστηκαν σε καποιο σημείο)....

Στο πιο πανω μου post δεν θελω ΚΑΝΕΝΑΣ να πατησει THANKS.Τοσα χρονια που βρισκομαι σε αυτο το forum ΠΟΤΕ δεν εχω δει να γινεται "ψηφοφορια με thanks" για το να μεινει ή οχι καποιο post.

Εγω πατησα thanks ετσι για να σου σπασω τα νευρα!!! :hehe::lol:

Edited by dimos222

Έκι, για να το κλείσουμε το θέμα, η διαγραφή δεν έχει να κάνει με την πρόθεση που είχες για χαβαλέ ή όχι. Το θέμα είναι ότι αφενός μεν τα posts ήταν κατάλειπα του καυγά και το να τα κρατήσω είναι σαν να δείχνω υποκειμενικότητα υπέρ σας, αφετέρου (και κυριότερο) έχουμε ξεκαθαρίσει ότι όταν κάποιος θίγεται από περιεχόμενο ενός post και δεν το παίρνει στο χαβαλέ (όπως έγινε εδώ), είτε συμφωνούμε, είτε όχι, πρέπει να το σεβαστούμε... Δεν μπορώ να κάνω σκόντο σε πράγματα που θήγουν τους άλλους.

Leon, σταμάτα να προκαλείς, δεν υπάρχει λόγος να σχολιάσεις εδώ και να συνεχίσεις την ίδια κουβέντα που προκάλεσε όλα τα προβλήματα. Μη με αναγκάσετε να καταφύγω στα warns!

Και πλέον δεν έχει και πλάκα......

Τα άσχετα posts (ξάνα)σβήστηκαν

--------------------

noob1n.jpgwe_hellas.giflogo.gifsign0001.gifwe_hellas.giflogo.gifsign0001.gif

oi 3 sinexomenes ipografes einai ola ta lefta (de nomizw na pare3igitheite :tomato1: )

re to xoume kapse se lewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

"Πίτε ούκι στα γκρικλιτς" :hehe: πραγματικά οι 3 αυτές υπογραφές είναι πιο epic από όλα εδω μέσα (πάντα με τη καλή έννοια)