Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

WTF??

Που ειμαι εγω?? :hehe:

Καποιος εχει κονε... :icon_cool:pr1kt3.gifpr1kt3.gif

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!! πως γίνεται αυτό όντως???? θέλω και γω :p τσάμπα διφήμιση και πάνω πάνω κιόλας :hehe: :hehe: :hehe:

Στενες επαφες με τη google :p Ειπαμε βγηκα στο star για συνεντευξη αλλα και στο google? :p

Edited by Kostas is back

Αν και δεν εχει σχεση με το topic το ποσταρω εδω...

kiblx2.th.gifthpix.gif

Για προσέξτε τι ειναι κυκλωμένο. Γιατι βγάζει αυτό ο Γούγλης; :grin:

paidia to vgazei edw kai kana xrono kai parapanw ayto to eixa parathrhsei prp na ein dioti tote pou yparxan ta blogs sto wehellas htan to prwto prwto apo oti 8ymamai

κορυφαια ιδεα παιδια.πολυ γελιο.συντομα θα βαλω και εγω.το θεμα ειναι να μπορουσαμε να βαζαμε και βιντεακια .καλα τοτε θα γινοταν πραγματικα χαμος.δεν πειραζει ομως η ιδεα ηταν παρα πολυ καλη και μπραβο σε αυτον που την σκεφτηκε.θα επιστρεψω δρυμητερος με πολυ γελιο για ολους.και παλι μπραβο!!!

κορυφαια ιδεα παιδια.πολυ γελιο.συντομα θα βαλω και εγω.το θεμα ειναι να μπορουσαμε να βαζαμε και βιντεακια .καλα τοτε θα γινοταν πραγματικα χαμος.δεν πειραζει ομως η ιδεα ηταν παρα πολυ καλη και μπραβο σε αυτον που την σκεφτηκε.θα επιστρεψω δρυμητερος με πολυ γελιο για ολους.και παλι μπραβο!!!

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

και εγώ ξέρω τάβλι

παιδιά εδώ θα ποστάρω κάτι που έχω γράψει εγώ μην βλέποντας τον χρόνο...

πραγματικά το γκολ του Τζιμπούρ ήταν σκέτο ποίημα...

αρκετά ωραίο το γκολ και του Αστέρα...

για να δούμε τι θα γίνει...

ποτέ μην λες ποτέ...

υπάρχει ακόμα αρκετός χρόνος...

βλέπετε το γκολ του Τζιμπούρ είχε μπει στον 93' και εγώ λέω ότι υπάρχει χρόνος...

και κάτι άλλο..

QUOTE (MITS007 @ Nov 7 2008, 04:17 PM) *

an kai protimo tin hull city hehe.gif hehe.gif hehe.gif .KALI EINAI KAI I MANCHE(I KALITERI)kai me to spathi tis tha parei tin ..1.. thesi.Telos oli i omada mamati einai alla giati re seis o conaldo einai o best kai den einai kanas allos

o monos apo thn manche pou mou thn spaei einai o cr.Kai kaloriziko sto topic kai i lexi mpebides enoouses tous

bebides ths chealsea hehe.gif hehe.gif ade i koupa sto palio traford (old)

Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

ο conaldo ειναι φανταστικος παιχτης χαρη σαυτον πηρε τιτλο η manche :hehe::hehe::hehe:

QUOTE (MITS007 @ Nov 7 2008, 04:17 PM) *

an kai protimo tin hull city hehe.gif hehe.gif hehe.gif .KALI EINAI KAI I MANCHE(I KALITERI)kai me to spathi tis tha parei tin ..1.. thesi.Telos oli i omada mamati einai alla giati re seis o conaldo einai o best kai den einai kanas allos

o monos apo thn manche pou mou thn spaei einai o cr.Kai kaloriziko sto topic kai i lexi mpebides enoouses tous

bebides ths chealsea hehe.gif hehe.gif ade i koupa sto palio traford (old)

ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ:

ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ HULL CITY (hull city=OΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ) :hehe::hehe::hehe: (=hehe.gif),

ΕΠΙΣΗΣ, ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η MANCHESTER UNITED (manche=OMAΔΑ ΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ).

(Η MANCHESTER UNITED ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ). ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ.

ΤΕΛΟΣ, ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ GΑΜΑΤΗ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΡΕ'ΣΕΙΣ Ο CRISTIANO RONALDO (conaldo=ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ) ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ (?!) ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ (?!) Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ MANCHESTER UNITED ΕΙΝΑΙ Ο CRISTIANO RONALDO(=cr). ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ (=kaloriziko) ΣΤΟ ΤΟΡΙC ΚΑΙ

""ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "ΜΠΕΜΠΙΔΕΣ" ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΤΟΥΣ "ΜΠΕΜΠΙΔΕΣ" ΤΗΣ CHELSEA (chelsea=OMAΔΑ ΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)"" (=ΑΥΤΟ ΠΡEΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ QUOTE) :hehe: :hehe: (=hehe.gif) . ΑΝΤΕ, Η ΚΟΥΠΑ ΣΤΟ OLD TRAFFORD (= ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ MANCHESTER UNITED) .

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΟ POST.

ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ:

(....)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΟ POST.

Να σου πω την αλήθεια, με μπέρδεψες περισσότερο, αλλά μην ανησυχείς. Είσαι στο σωστό topic!! Δεν χρειάζεται να κάνω και quote από άλλο topic προς τα εδώ, πέτυχες διάνα :hehe: :hehe: :icon_cool:

Γιατί με τους μπέμπηδες εννοούσε τους μπέμπηδες της Chelsea.. Λέμε κ της Chelsea μπέμπηδες κ δεν το πήραμε χαμπάρι? :hehe: :hehe: Κι επίσης ποιοοοοοοοοοος? Σε ποιον απευθύνεται ποτέ δεν κατάλαβα.. μάλλον σ'αυτόν που άρχισε το τόπικ ε? Γιατί κάτι τέτοιο λέει στην αρχή.

Πω πω.. κουράστηκα.. :hehe: :hehe:

Γιατί με τους μπέμπηδες εννοούσε τους μπέμπηδες της Chelsea.. Λέμε κ της Chelsea μπέμπηδες κ δεν το πήραμε χαμπάρι? :hehe: :hehe: Κι επίσης ποιοοοοοοοοοος? Σε ποιον απευθύνεται ποτέ δεν κατάλαβα.. μάλλον σ'αυτόν που άρχισε το τόπικ ε? Γιατί κάτι τέτοιο λέει στην αρχή.

Πω πω.. κουράστηκα.. :hehe: :hehe:

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΙΛΕ

ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΩ. :yoman:

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΙΛΕ

ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΩ.

Να σαι καλα και σε ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας χαρισες,χαριζεις και (ελπιζω) θα χαριζεις :hehe: :hehe:

Keep up the good work :yoman:

pr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gif

(Νομιζω οι princes πρεπει να καθιερωθουν :respect: )

Να σαι καλα και σε ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας χαρισες,χαριζεις και (ελπιζω) θα χαριζεις

Keep up the good work

pr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gifpr1kt3.gif

(Νομιζω οι princes πρεπει να καθιερωθουν )

:respect: μόνο για την αυτογνωσία :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

hahaha :hehe: :hehe: .Poioi einai autoi?

Exoun kanei ena-dio post ki auta ekei pera.

hahaha :hehe: :hehe:

Τα hobbies των μελών μας ποικίλουν, όπως βλέπουμε εδώ:

cavepromilolrv2.jpg

hahahahaha.Wraia eikona.Pote dn eixa skeftei na parw to PES sth sphlia.hahahahaha

Edited by Προμηθέας

Παραθέτω & γω ένα "ζεστό" επικό postάρισμα στο thread του Promithea με τα kit..

moufes oles oi emfaniseis sou file :anapodo_okani:

egw kanw kalyteres tsekare tou paniwniou

poanionioswr4.jpg

Απ'ό,τι είδα έχει "μέλλον" ο viCt0raC..Θα μας προσσφέρει θέαμα..

ΕDIT:Είδατε πάντως..Μια λέξη (την έχω με έντονα) μπορεί να "απογειώσει" ένα post..

Edited by apatsi20

κάτι που έγραψε για τον Απάτσι...

RE PEDIA EGO KANO KALYTERA FACES
VAZO TO PRO
ANHGO TO EDIT
PAO STON PAIXTI POU THELO
VAZO MIA FOTO TOU POU VRISKO STO GOOGLE
KAI ETOIMO

Και όπως σχολίασε και ένας φίλος...

απλά lol!

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=10418

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=10185

Θα ζησουμε εφιαλτικες στιγμες με αυτον :hehe:

Τα λινκς δε λειτουργουν ρε συ αν γινεται ξαναβαλτα

Τα λινκς δε λειτουργουν ρε συ αν γινεται ξαναβαλτα

Δεν είναι ότι δεν λειτουργούν τα λινκς απλά έχουν διαγραφεί τα ποστ..

Πάντως έφυγε αυτός και χάσαμε πολλά αστεία ακόμα...

Διαβαστετο απο κατω προς τα πανω

(Σήμερα, 08:02 PM) Murder89--voithaei k an exei o paikths to 1 on 1 scoring ability

(Σήμερα, 08:01 PM) Murder89--psyxraimia k shmadi

(Σήμερα, 07:59 PM) panos mylio--gt dn milate?

(Σήμερα, 07:59 PM) panos mylio--paidia!!!

(Σήμερα, 07:58 PM) panos mylio--yparxei kolpo?

(Σήμερα, 07:58 PM) panos mylio--mporei kapoios na mou pei pos bazw ta an8ematismena ta tetatet?

:hehe::hehe: Ναι εχει cheat χ,τετραγωνο και Δ

Διαβαστετο απο κατω προς τα πανω

:hehe::hehe: Ναι εχει cheat χ,τετραγωνο και Δ

και μην ξεχνάς:

[ΙMPORTANT]Tην στιγμή που θα πατάς το Δ το χέρι σου να έχει ελαφρώς ακουμπησμένο το R1..αλλιώς μην νομίζεις πως θα βάλεις τετ-α-τετ..

[iMPORTANT 2]Όταν έχεις τετ-α-τετ με τον προπονητή της ομάδας καλύτερα να το αποφεύγεις...Καλύτερα να μην μπει το γκολ...

Υ.Γ 300 Πόστ!

Edited by jake13
  • Like 1

να σου θυμησω το 98 που εγινε η αλωση τις ποιο καυτης εδρας απο εμας που δεν υπαρχουμε.

και δεν κανω αυτο το σχολιο για να στη πω η να στο παιξω εξυπνος γιατι πλεον τα οπαδιλικια δεν με αγγιζουν αλλα μια φιλικη συμβουλη δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα ο τροπος σκεψης σου ειναι λαθος ο φανατισμος δεν οδηγει πουθενα χαλαρωσε και απολαυσαι το ποδοσφαιρο σαν αθλημα.

To έγραψε ο φίλος nef στο τόπικ του ΠΑΟΚ..

αυτό που μου προξένησε το γέλιο ήταν αυτό που είπε για την Άλωση..

Άντε και του χρόνου την Κων/πολη!!

ΟΠΟΤΕ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΓΕΙ ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ! ΕΙΣΤΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΡΕΣΒΗ! ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΤΕ! ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ!

Με σκότωσε η ατάκα...!!! :z7shysterical: :z7shysterical: :respect:

• Like 1

Χαχαχααα.......Κι από μένα ένα μεγάλο :respect: στον kotso13, έγραψε με τον πρέσβη....... :sign0098: