Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εγραψε ο Moki. Αλλα εχει δικιο. Ουτε σε 1.75 δις χρονια η κοναμι δεν θα φτιαξει ενα καλο pro.

Edited by polyviosg9

Απο το topic Είναι το WiFi το τσιγάρο της νέας εποχής; του Diego Bremen (το post εγινε απο τον ratatouille):

• Εσείς νιώθετε εθισμένοι στο WiFi; Η πρόσφατη εξαγγελία για “δωρεάν WiFi Internet σε ολόκληρη την Ελλάδα”(……………) πιστεύετε ότι θα καλύψει τις ανάγκες των εθισμένων;

Μπααα, δεν νομίζω. Μετά θα χρειαστεί να βάλουν πρίζες στα παγκάκια γιατί σπίτια μας δεν θα έχουμε ρεύμα να φορτίσουμε τα κινητά μας! :hehe:

Τζαστ επικ :P

Edited by polyviosg9
  • Like 2

http://www.youtube.com/watch?v=gQHrgXeDqYk

Γιες αη αμ. Θέλω να ευχαριστήσω το κοιν.... Γιατί το κάνω αυτό; Θέλω να ευχαριστήσω την γαματοσύνη μου... ναι αυτό! :D

Edited by ratatouille
  • Like 1

Συγνώμη ρε παιδιά μπορεί να κάνω και λάθος αλλά αυτός απαντάει στον εαυτό του; 

wnyjprqk.png

Όχι. Απλά έχει μπερδέψει το κουμπί "Quote" με το κουμπί "Reply".

Πάτησε το "Quote" για να του ανοίξει ο Editor και να γράψει.
  • Like 1

Συμφωνώ με alan. Το καλύτερο epic ποστ που έχω διαβάσει. Απλά είναι πολύ μπροστά.

μπηκα στα epic posts,αυτα ειναι.

:winner:  :kapnogono:  :sign0001:

• Like 2

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΕΚΛΑΨΑΑΑ! Τι γράφεις ρε Βούδα ποίηση;

Αυτα ειναι! Βουδας for ever!!!

Στάλθηκε από το GT-S5360 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Χαχαχαχαχαχα κλαίω!!
Έγραψε ο Βούδας.

Επικο :hehe: :hehe: :hehe: http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=33335

OaDPFcV.png

Ντάξει μετά από αυτό θα γελάμε 10 χρόνια. Σε καλό να μας βγει παιδιά. Χαίρομαι που γελάσαμε παρέα :) Ωραίο το τοπικ μου. Να μπει στο μουσείο παρακαλώ.

• Like 1

Η ΠΙΟ EPIC ΑΤΑΚΑ ΜΟΥ (Μετά τα χρόνια πολλά)

2yts60j.jpg

@[member="Cr4zYAsSaSsInGr"] χαχα φοβερό!!! Να σε δώ ρε σαν ΜΠΟΥΜΠΟΥ :p

• Like 4

Απολαύστε υπεύθυνα:

αυτα που θα πω μονο οποιος γνωριζει και εχει ερευνησει θα τα καταλαβει. οι αλλοι απλα δεν γνωριζουν ακομα-κοιμουνται και ισως να τα μαθουν καποτε αλιως υπαρχει παντα και η επομενη φορα σε καποιον 3οδιαστατο πλανητη. λοιπον θα πω λιγα λογια για να μην γινω κουραστικος. ο πλανητης γαια ειναι σκλαβωμενοσ-εγκλωβισμενος 40.000 χρονια τωρα απο ανθρωπομορφες και μη οντοτητες 4ης διαστασης με παραπανω δυνατοτηες απο αυτες που μπορει ενα απλος ανθρωπος. σε ολους τους τομεις. οσο οι ανθρωποι συνεχιζουν να βλεπουν μοιοπικα και με τις 5 λαθος αισθησεις τους τοτε ποτε δεν θα δουνε την μια και πραγματικη αληθεια. συμπιεσμενη μορφη ενεργειας ειναι τα παντα. υπαρχει διαδικασια και τροπος που μπορει ο καθενας να δει πισω και περα απο αυτα και οταν τα δει θα κατανοησει θα ενθυμηθει οτι ολα ειναι μια πλανη και ενα τεραστιο ψεμα…ολα ομως…ο εγωικος και ορθολογικος ανθρωπος δεν προκειται να τα καταλαβει και θα επιτεθει σε αυτα που λεω. ο ερευνητης-αναζητητης που δονειται σε παραπανω δονησεις θα καταλαβει αν οχι ολα τα περισσοτερα. κβαντικη φυσικη-φιλοσοφια-αναζητηση-παραψυχολογια. ολα αυτα αντικρουονται αλλα οταν ενωθουν τα puzzle η αληθεια ειναι μια. καταληγω τωρα στο τελικο συμπερασμα. να ασχολεισται μονο με οτι σας κανει χαρουμενους, η καρδια σας να χερεται οπως ακριβως οταν εισασταν παιδακια. ειναι ο μοναδικος τροπος για να μην σας αγγιζει τιποτα αρνητικο στην ζωη σας. σπαστε την λογικη αφηστε το συναισθημα να υπερτερησει. κρατηστε την λογικη μονο σε μαθηματικους τομεις. οσο ασχολεισται με τον αρνηττικο εαυτο σας αυτο θα ελκυεται και στην ζωη σας. οποτε παιξτε κανα pro….και ολα θα ειναι μια χαρα.!

http://www.wehellas.gr/forum/topic/34331-pro-evolution-soccer-eae-enssoc/?p=560385

• Love 1
  • Like 3