Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

Για τον george56 πρέπει να φτιάξουμε ξεχωριστό topic...
[quote name='george56' date='16 January 2012 - 10:38 PM' timestamp='1326742696' post='395981']
Απ οτι φαινεται,φετος η Δοξα Δραμας αποφασισε να δειξει ενα τεραστιο κωλοδαχτυλο στους kitmakers,και ετσι αποφασισε να αλλαξει ΚΑΙ την εκτος εδρας εμφανιση της μες τα μεσα του πρωταθληματος.Ποσο την αγαπω αυτην την ομαδα.Εχωντας δεχτει πολλαπλες απειλες για την ζωη μου καθως και για τις ζωες των αγαπημενων μου προσωπων απο τα υπολοιπα μελη της editing team,αποφασισα [b]οικιωθελως[/b] να το φτιαξω και αυτο,χωρις να με ενοχλει το πιστολι το οποιο βρισκοταν μονιμως κολημενο στον κροταφο μου κατα την δημιουργια του.
[/quote]

Το καλύτερο kit description στην ιστορία της γης! :hehe:

• Like 1

παλιο ειναι το ειχα δει αλλα επειδη δεν ηξερα υπηρχε αυτο τοπικ και δεν το ποσταρα.ο george ειναι απλα θεος.:respect:

...κι ένα ακόμα!

Κατά τη διάρκεια δημιουργικής διαμάχης για την τελειοποίηση ενός ήδη τέλειου βίντεο για έναν διαγωνισμό αρχάριων animators, με τον συνεργάτη arti.
Πρέπει πρώτα να δείτε το βίντεο για να καταλάβετε, μαζί με τα προηγούμενα από το παρακάτω posts. Όλα βρίσκονται στο ίδιο [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=28873&pid=428176&st=30&#entry428176"]topic[/url] με αυτό το post της προαναφερθείσας διαμάχης.

[quote name='george56' date='14 July 2012 - 05:24 PM' timestamp='1342275853' post='428144']
1) Σου ειπα οτι απο κατι ασημαντο μεσω μιας αλυσιδας γεγονοτων θα καταστρεφωταν ο κοσμος.Εσυ που εχεις αυτες τις [color="#FF0000"][size="5"][b]μασωνικες ιδιοτητες[/b][/size][/color] των mod ξεχαψνισε το τσατ για να δεις τι σου εταξα.
2) Ναι ξερω.Ειχα γεμισει ομως με τοσα layers (72) που το να προσθεσω αλλους τοσους motion tween guides για να βαλω γραμμες τροχιας μου φαινοτανε τρελα.Σκεφτηκα οτι με το ματι [color="#FF0000"][size="4"][b]θα ξεγελασω τις μαζες[/b][/size][/color].Εκανα λαθος.
3) Λιγα τα λογια σου για αυτην την εκρηξη.[color="#FF0000"][size="5"][b]Την αγαπαω αυτην την εκρηξη.[/b][/size][/color]35 φρεημς πιανει.Ειναι πρακτικα παιδι μου.
4) Θα γελουσα με την παρομοιωση αλλα το βρισκω ανορθοδοξο να προσπαθησω να μεταφερω τους [color="#FF0000"][size="5"][b]ειρωνικους καγχασμους[/b][/size][/color] μου σε γραπτη μορφη,[color="#FF0000"][size="5"][b]ιδιως οταν αναλογιζωμαι τις φισουνες που εσπαγαν οι δικοι σας μετα το περσυνο φιστικι[/b][/size][/color].Α,και το τρακ δεν του βαλα κανα εφφε,αν και του διελυσα λιγο την ποιοτητα λογω του οτι μου στειλαν μυνημα οι διοργανωτες λεγωντας πως ειναι πολυ σιγανο το κομματι.κατηγορησε το audacity και λιγο τον εαυτο σου γι αυτο.Στο ειπα οταν μου στειλες το ντεμο οτι ειναι πολυ χαμηλο!
5) ΜΕ την παραμορφωση που εφαγε το ριφ θα ταιριαζε να σου βαζα τρομπονι.Το γεγονος οτι κρατας εγχορδο ειναι πολυτελεια.[size="4"][color="#FF0000"][b]Ολοκληρο thumb up σου δινω,25 frames σπαταλαω για εσενα ,τι αλλο θα μου παρεις?Θες την ψυχη μου?ΠΑΡΤΗ ΚΙ ΑΥΤΗ.[/b][/color][/size]

Απαντηση σε ΥΓ:Για την αλλη φορα πρεπει αν περασω αυτον τον γυρο,πραγμα οχι ιδιαιτερα πιθανο.Αλλα αμα περασω,μην νομιζεις οτι θα παραλειψω να σε αγγαρεψω.Μονο φυλαξε τον καρπο σου ο οποιος ειναι μονιμως στα προθυρα τενοντιτιδας [color="#FF0000"][size="5"][b]απο τις πολλες ....................ασκησεις κιθαρας[/b][/size][/color].Ναι απο αυτες.
[/quote]

[quote name='george56' date='23 July 2012 - 05:13 PM' timestamp='1343052793' post='429976']
Πολυ πιθανο.Πολλα κορακια ηδη περιτρυγηριζουν τον σερβερ της ΚΟΝΑΜΙ οσφραινοντας τον αερα για την υπαρξη νεου ΠΕΣ.Πριν λιγες μερες ο Ηλιας ειδε οτι προσθεσαν τον φακελο του ντεμο εκει περα.Αν [b]υποθεσουμε[/b] πως η ΚΟΝΑΜΙ αποτελειται απο επαγγελματιες για ενα λεπτο,το πιο λογικο ειναι να το προσθεσουν μια μερα νωριτερα και να το κρατησουν κρυφο απο τα θνητα ματια εως τα χαραματα της τεταρτης για να αποφευχθουν απροοπτα της τελευταιας στιγμης.[color="#0000FF"]Μεχρι εδώ μιλούσε σοβαρά[/color]

[color="#FF0000"]Οσο εναντια σε οτι πιστευω και αν ειναι αυτο,δεν θα θελα να διαρευσει το ντεμο.Σιγουρα,αν εβρισκα καποιο λινκ ο ιδιος θα το καταβροχθιζα,αλλα αμα παρουμε το ντεμο νωριτερα,οι κατοχοι xbox θα μεινουν ταπι για αλλη μια χρονια,βλεπωντας τους κατοχους PC και PS3 να ηδονιζωνται ακαταπαυστα απο τη σαγηνευτικη φρεσκαδα του νεου παιχνιδιου,η οποια κρυβει καθε ελατωμα και χαζομαρα,με ενα αισθημα ζηλειας και αδικιας να τους βασανιζει,αισθημα που θα τους τρωει εσωτερικα,μεχρι τελικα να ξεσπασουν,παιρνωντας μαζι τους οσο πιο πολλες αθωες ζωες μπορουν πρωτου διαπραξουν μαζικες αυτοκτονιες.[/color] :respect:
[/quote]

Όπως λέει κι ο [color="#000080"]arti.[/color]: Το σοδόμισες πραγματικά Γιώργο!

• Like 1

το παιδι απλα ειναι εκτος συναγωνισμου :grin:

[url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=29499"]Thread: Παπούτσια στο πλυντήριο[/url]

Απλά διαβάστε από την αρχή έως το τέλος!
  • Like 1

Εμένα πάντως η αθωότητα και η απλότητα του Τζιησβέ, μου άρεσε περισσότερο!
[quote name='Djisves' date='22 August 2012 - 04:43 PM' timestamp='1345643029' post='434939']
Να μεταφέρω το topic στα tutorials;
[/quote]

Απλά ημίθεος!
[size="1"](αν δεν υπήρχε και η αυτού μεγαλειότης στον κόσμο που λέγεται Τοτσέ, θα σε έλεγα θεό! :hehe: )[/size]

• Like 1

Όχι ρε φίλε! Δεν το πιστεύω! ΧΑ00ΧΑ0ΑΧ0ΧΑ0ΧΑΧ0Α0ΧΑ0ΧΑ0ΧΑΑΧ0ΧΑ0ΧΑ00ΑΧ0Χ :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Εγώ δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το πρόβλημα. Το παιδί είχε μια στιγμή έμπνευσης ή έχει διπλή προσωπικότητα. Σας ενοχλεί σε κάτι; Ωχου...

Δηλαδή αν θέλατε να φτιάξετε ένα σάντουιτς να φάτε και μετά θέλατε να πείτε στον εαυτό σας ότι σας αρέσει το σάντουιτς δε θα το κάνατε;
  • Like 1

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :hehe: :hehe:

ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑ ο συνηθισμένος Γριώργος... :respect:

Κατι ακομα απο τον george56 (απο το προφιλ του).
Καποιος ειχε κανει comment στο προφιλ του και ο Γιωργος αντι να το αγνοησει του απαντησε ετσι:

[IMG]http://i42.tinypic.com/2n0lpxf.jpg[/IMG] Edited by polyviosg9
  • Like 2

[quote name='.:Pantel G7:.' date='25 July 2013 - 04:23 PM' timestamp='1374758630' post='487837']
[b]Μεταγραφικος οργασμος[/b] πραγματοποιηθηκε την Τεταρτη το βραδυ απο την ομαδα του Ολυμπιακου,ο οποιος εξασφαλισε παικτες οι οποιοι πολυ δυσκολα θα μπορουσαν να στραφουν στο ελληνικο ποδοσφαιρο.

Γιαυτο ακριβως να περιμενετε τους αναφερομενους παικτες καθως επισης και φωτογραφιες. :victory:
[/quote]

Στο topic του για τα faces... Απλά επική ατάκα! Έγραψες λέμε Παντελή! :victory:

Αν στείλω email στην ΚΟΝΑΜΙ και τους πώ ότι θα τους δώσω 300 ευρώ αν μου στείλουν 

το full-game μέχρι το Σάββατο, υπάρχει πιθανότητα να γίνει?

Ευχαριστώ.

Η ταριφα ειναι 600.Εγω το χω,αν και οι online servers ειναι ακομα κλειστοι.

Είναι πολλά τα 600, αλλά άμα είναι να γλυτώσουμε τα ψυχοφάρμακα περιμένοντας τις επόμενες 40 μέρες (περίπου)

τότε χαλάλι...

το επιβεβαιωνω. 

Παιξαμε χτες μαζι σπιτι του. Τον εσκισα.

Μετα με εσκισε αυτος.

Ετσι κανουν "οι φιλοι"

:hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

Edited by Nebakos-7-
  • Like 4

by george56

Το hype εφυγε επειδη πλεον ξερουμε οτι δεν θα χουμε ντεμο,η θα χουμε μετα την κυκλοφορια,ΑΝ δεν το παρουν πισω,που πιστευω θα το παρουν.

Αν ακομα παιζοταν η ημερομηνια,και με τα ενθαρυντικα βιντεακια,ακομα θα χοροπηδουσαμε.

Μακαρι να αγνοησει τις φωνες του "ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΣΑΝ ΤΟ 2013 ΜΕ ΝΕΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΠΛΙΖ" η βρωμοκοναμι.Δεν εχω ορεξη για αλλη μια εξαετια ανταλλαγης προωθημενων πασων απο το κεντρο,που θυμιζει πιο πολυ τεννις παρα ποδοσφαιρο.

Μπενζεμα 98 overall?Ωχ Αρτεμις,κανε να μην ειναι παλι ο απεσταλμενος του θεου ο γαλλος.Απο τοτε που πηγε στην Ρεαλ η ΚΟΝΑΜΙ τον ανακυρηξε το ψηφιακο καρπο παρτουζας μεταξυ ζινταν,μπολτ και 7 πυγμαχων.Η κυρια τακτικη σε καθε ονλαην ματς ειναι σεντρα,πασα πισω,ο μπενζεμα τρεχει υπακουα μπροστα,τυχαια γιομα μεσα,ο γαλλος μοιραζει χαστουκια ακομα και στον τζαπ σταμ αμα λαχει,κερδιζει καθε κοντρα η απλα τρεχει γρηγοροτερα απ ολους,σουτ απο παρυφες περιοχης ενω ο τερματας εχει κρυφθει στο υπογειο κουβουκλιο των καμεραμαν,γκολ που μετραει για τριποντο και αφηνει χηρες τις γυναικες των οπαδων που καθοντουσαν στην κερκιδα πισω απο το τερμα.Επαναληψη x100 μεχρι ο αντιπαλος να εμπεδωσει οτι εδω δεν ειμαστε ρομαντικοι λατρεις του ποδοσφαιρου,εδω τα πραγματα ειναι σοβαρα και ΧΑΡΝΤΚΟΡ.

• Like 1

Τελικα δεν απαντησατε. Θα βγει pacth για xbox 360 ρε παιδια;;;

[spoiler]:troll: :PP[/spoiler]

• Like 1

Και ολοι μαζι να προσευχηθουμε να εχει φτιαξει ενα σωστο προ η Κοναμι μεχρι τοτε .

Post του moki σε topic με τίτλο Η Γη θα πάψει να είναι κατοικήσιμη σε 1.75 δισεκατομμύρια χρόνια. Τζαστ έπικ.
  • Like 1