Jump to content
stuff00

Epic Posts / Threads by WeHellas Members

Recommended Posts

[quote name='kalisperis' date='17 June 2011 - 02:32 PM' timestamp='1308310374' post='354206']
Που εισαι τοσο καιρο εσυ παλικαρι;; Παραιτουμαι! :hehe:
[/quote]

[quote name='Djisves' date='22 May 2011 - 08:02 PM' timestamp='1306083751' post='350144']
Κι όμως είναι ακόμα εδώ...
[/quote]

:hehe:

exelmi, το καλύτερο μας το φύλαγε για το τέλος. Αυτο-κλωνοποιήθηκε ο άτιμος!

Μάριος, χειρότερα δε μπορεί να τα κάνει.

kalisperis, όχι μη! Παραιτήθηκε αυτός.

Tayor, χεχεχεχε... άλλαξε το τελευταίο quote και κάν' το: "[b]Κι όμως δεν μπορεί να είναι άλλο εδώ.[/b]"
  • Like 1

Θέλησα να κάνω λίγο χιούμορ:
[quote name='Djisves' date='22 August 2011 - 08:01 PM' timestamp='1314032476' post='365374']
Αυτό το Facebook, τι είναι;
[/quote]

Και η απάντηση ήρθε fully-paid από το "Βασιλιά της Σύνταξης":
[quote name='exelmi' date='23 August 2011 - 12:34 AM' timestamp='1314048891' post='365427']
Μου φαινεται οτι πρεπει να ειναι ηλεκτρονικο βιβλιο .......

Δεν ειμαι ομως απολυτος ..... καπου ακουσα οτι μπορει να ειναι ενα ματακι στην εισοδο των τραπεζων που σου βλέπει το προσωπο, κατα την εισοδο ...

Δεν ειμαι σιγουρος ομως .. θα ρωτησω ενα ξαδερφο που εχω και ξερει απο αυτα ......

Οτι και ναναι παντως , δεν πρεπει να εχει ερθει στην Ελλαδα , αλλα και να ερθει θα ειναι πολυ ακριβο..... δηλαδη σιγουρα πιο ακριβο απο οτι στην Ευρώπη .....

Εχω ενα Θείο ναυτικο ομως , και θα τον παρακαλεσω να μου φερει ενα facebook και για μενα , γιατι οπου ναναι εχω τα γενεθλια μου ....

Επειδη εχω μικρο δωματιο ομως ανησυχω μηπως και δεν χωραει στο δωματιο ,......

Σε καθε περιπτωση ελπιζω να εχει εγγυηση τουλαχιστον 2 χρονια, γιατι αυτοι κανουν πονηριες ....... αλλιως να το παρω απο κανα πλανοδιο ....
[/quote]
:xirokrotima: :xirokrotima: :xirokrotima:

• Like 1

[quote name='Djisves' date='23 August 2011 - 05:32 PM' timestamp='1314109933' post='365591']
Θέλησα να κάνω λίγο χιούμορ:

Και η απάντηση ήρθε fully-paid από το "Βασιλιά της Σύνταξης":

:xirokrotima: :xirokrotima: :xirokrotima:
[/quote]
Καλα τωρα και συ ..... ετυχε ενα θεμα που δεν ειχα κανει ρεπορταζ και μου διεφευγε ,,,, επρεπε να με κανεις ρεζιλι ?? πραγματι εδωσα μια προχειρη απαντηση...

Δεσμευομαι ομως να κανω ερευνα και να μπορεσω να δωσω review αναλυτικο ..... και οσο πιο συντομα μπορεσω ( πριν ερθει στην Ελλαδα αυτο το facebook )

(Θα πρεπει να κανετε λιγο υπομονη , τωρα που το σκεφτομαι , γιατι η δανειστικη βιβλιοθηκη στο Δημοτικο που πηγαινω ειναι κλειστη αυτη την περιοδο , και η αντιστοιχη βιβλιοθηκη στον παιδικο σταθμο του αδερφου μου , δεν πρεπει να μας καλυψει )

YΓ 1 Στην Κυπρο μηπως εχει ερθει το facebook ηδη ?? αν μαθεις τιποτα τιμες πες μου , αλλιως να ψαξω στο skroutz,gr ....
ΥΓ2 Επειδη σαν news team εχω ηδη εκτεθει - γιατι δεν μπορω να δωσω απαντηση σε μια ερωτηση δημοσια , σε παρακαλω μην ζητας τοσο εξεζητημενα πραμματα .....
Σε λιγο θα μου κανεις και καμμια τετοια ερωτηση .... αμαν ,,
[spoiler]
[yt]bHH6BFpR9Gs[/yt]
[/spoiler]

Ως αναγνωριση για το που εκανα πραγματικα λαθος παραθετω[url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=25478&view=findpost&p=365610"]εδω[/url] το ποστ που τα βαζει ολα στην θεση τους

Edited by exelmi
  • Like 1

Και να έχει έρθει στην Κύπρο πού να ξέρω εγώ; Και να το δω σε καμιά βιτρίνα πώς θα το αναγνωρίσω αφού δε μου λες τι είναι;

[quote name='Djisves' date='23 August 2011 - 06:21 PM' timestamp='1314112916' post='365616']
Και να έχει έρθει στην Κύπρο πού να ξέρω εγώ; Και να το δω σε καμιά βιτρίνα πώς θα το αναγνωρίσω αφού δε μου λες τι είναι;
[/quote]

Να μια απλη αλλα καλη περιγραφη για το facebook ( δεν ειναι επιστημονικη ... αλλα θα καταλαβεις για το τι προκειται )

[spoiler]
[yt]ni871qvPyJY[/yt]
[/spoiler]
  • Like 2

Αααα... τώρα κατάλαβα... ακριβούτσικο μου φαίνεται... αν δεν μπορέσει ο θείος σου ο ναυτικός κι εγώ γλυκύ βραστό θα πάρω.
  • Like 1

[quote name='michalis01' date='01 October 2009 - 04:43 PM' timestamp='1254404598' post='239027']
Γειας σας παιδια ειμαι νεος και ψαχνω ενα pacht gia to ps2 που να εχει οσο το δυνατον περισσοτερες ελληνικες ομαδες.Επισης αν υπαεχει θα ειθελα να εχει 2-3 κυπριακες ομαδες.Α και επηδει δεν ξερω μπορει να με βοηθεισει κανεις για το πως βαζω ενα pacht στο PES 2009??
[/quote]

[quote name='kalisperis' date='01 October 2009 - 04:43 PM' timestamp='1254404598' post='239027']
:jester: :jester: :jester: :jester:
[/quote]

Χαχαχα ενταξει ρε παιδια. Ηταν η πρωτη μου μερα στο φορουμ. Ειμουν 14 ετων παιδι τοτε. Δεν ξανα ασχοληθηκα ποτε με pes editting. Θα ηξερα τοτε πως γραφετε το patch??

Οσο για την ορθογραφια εκανα και μερικα λαθακια αλλα σιγουρα υπαρχουν και χειροτεροι !! :victory:

• Like 1

Και τώρα; Ξέρεις πώς γράφεται το "γράφετε"; :xirokrotima: Ακόμη δυο χρόνια και θα συγκαταλέγεσαι στους "βετεράνους".

Ορθογραφία κατά μέρος Μιχάλη, φάνηκες αντάξιος της ομάδας της οποίας δηλώνεις οπαδός (από Β' κατηγορία στους ομίλους του Europa League σε δυο χρόνια) και της ομάδας της οποίας έχεις το logo στα avatar σου (άνοδο τρεις κατηγορίες σε τρία χρόνια).
Πρόσεξε μόνο μην έχεις το τέλος της Εληάς.

[quote name='Djisves' date='03 September 2011 - 12:38 AM' timestamp='1314999482' post='368103']
Και τώρα; Ξέρεις πώς γράφεται το "γράφετε"; :xirokrotima: Ακόμη δυο χρόνια και θα συγκαταλέγεσαι στους "βετεράνους".

Ορθογραφία κατά μέρος Μιχάλη, φάνηκες αντάξιος της ομάδας της οποίας δηλώνεις οπαδός (από Β' κατηγορία στους ομίλους του Europa League σε δυο χρόνια) και της ομάδας της οποίας έχεις το logo στα avatar σου (άνοδο τρεις κατηγορίες σε τρία χρόνια).
Πρόσεξε μόνο μην έχεις το τέλος της Εληάς.
[/quote]

Χαχαχα, που θα παει, θα μαθω και ορθογραφια καποτε !! Μου ξεφεβγουν 1-2 λεξουλες αλλα.... !! Οσο για τις ομαδες μου εκανε εντυπωση που ξερεις και την Εληα . Ετσι για την ιστορια ο Αντρεας Χαριτου, ο τερματοφυλακας της Ομονοιας και ο Μαριος Ηλια του ΑΠΟΕΛ ερχισαν την καρειαρα τους απο την Εληαρα μας !! :clapping:

[quote name='michalis01' date='03 September 2011 - 12:59 AM' timestamp='1315000748' post='368109']
... μου εκανε εντυπωση που ξερεις και την Εληα ...[/quote]
Μπορεί να μην είμαι "βετεράνος" αλλά κάτι ξέρω κι εγώ.
  • Like 2

[quote]
Θα ηξερα τοτε πως γραφετε το patch??
[/quote]

[quote name='Djisves' date='03 September 2011 - 12:38 AM' timestamp='1314999482' post='368103']
[/quote]

Απλα δεν ηξερε πως το γραφουμε εμεις .... :grin:

Edited by exelmi
  • Like 1

[quote name='sonaht' date='09 September 2011 - 11:32 PM' timestamp='1315600344' post='369247']
Ειμαι τοσα χρονια μελος αυτης της σελιδας δυστηχως το παλιο μου nickname το εχασα και εχω φτιαξει αυτο τωρα εδω και λιγο καιρο δεν εχω σχολιασει τπτ για το προ12 απλα περιμενω να βγει αλλα τωρα θα το κανω για μενα φετος η δουλεια που εχει ριξει η κοναμι ειναι μεγαλη ειδικα στο gameplay το μονο που με χαλαει ειναι οι τερματοφυλακες στο demo ειδικα ηταν αθλιοι στα βιντεο βελτιωθηκαν αλλα κ παλι βλεπω καποια πεδαριοδες λαθοι δεν θελω να ειναι τελιοι αλλα θελω να ειναι ρεαλιστικοι και καλο ειναι να καταλαβουν στην ΚΟΝΑΜΙ οτι θα πρεπει καποια στιγμη να βαλουν και λαθοι παιχτων οπως γλιστριματα παιχτων μια στο τοσο να κανουν λαθοι οι τερματοφυλακες και οχι να μην μπλοκαρουν την μπαλα στο 70% των σουτ σε συνθηκες βροχης extra γλιστριματα κ.α αυτα απο μενα.
ευχαριστω..

:friends:
[/quote]

[quote name='exelmi' date='10 September 2011 - 01:08 AM' timestamp='1315606120' post='369255']
Πραγματικα , καποιον μου θυμιζεις , ετσι που καταφερες να χωρεσεις τόσο νοημα σε μια προταση

ποιον όμως ??

[spoiler]
[center][yt]8Ud2UhW6LIs[/yt][/center]
[/spoiler]
[/quote]
Ειλικρινά ακόμα γελάω!

• Like 1

[center][color="#FF8C00"][size="5"][b]News Topic : Νέα για την καταπολέμηση της παχυσαρκίας [/b][/size][/color][/center]

[quote name='george56' date='10 September 2011 - 09:15 PM' timestamp='1315678513' post='369399']
Εγω εχω μια αλλη,ακομα πιο δραστικη λυση για την καταπολεμηση της παχυσαρκιας,την οποια ανακαλυψα υστερα απο χρονια εντατικων ερευνων:
Λεγεται [b]καλη διατροφη και εξασκηση[/b].Ειναι σε πειραματικο σταδιο ακομα.[color="#FF0000"][b]Την δοκιμαζω σε μερικα χαμστερακια[/b][/color],και μολις ολοκληρωθει το πειραμα θα ανεβασω τα αποτελεσματα εδω.
[/quote]

Πραγματικά επιστημονική άποψη : βασισμένη στην εργαστηριακή έρευνα και το αποτέλεσμα ... Edited by exelmi
  • Like 3

Απανταω στο ερωτημα του Djisves στην προηγουμενη σελιδα....

[b]Τι ειναι το facebook?[/b]

Απαντηση:

[img]http://img6.imageshack.us/img6/2602/facebookuy.png[/img]

:hehe: :hehe:

• Like 1

Άντε αφού ξέθαψε ο Μάνος το τόπικ, να σας κάνω τη χάρη να γράψω κι εγώ κάτι...
ΤΟ ΠΙΟ ΕΠΙΚ ΤΟΠΙΚ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ WEHELLAS!!!
http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=13610&st=0
Διαβάστε το από την αρχή μέχρι το τέλος, εγγυημένο κατούρημα ή ακόμα και χέσιμο από το γέλιο!
Αν όχι, παίρνετε τα λεφτά σας πίσω! :jester:
[size="1"](και ένα βραβείο για την αυτοσυγκράτησή σας :hehe: )[/size]

Το link που έβαλες μας βάζει σε αυτό το topic ρε παλιό noob!

Έχτος αν εννοείς αυτό το topic που τότε είσαι noob στο τετράγωνο! Edited by ~~Taylor~~

[quote name='~~Taylor~~' date='10 March 2012 - 04:38 PM' timestamp='1331390295' post='406785']
Το link που έβαλες μας βάζει σε αυτό το topic ρε παλιό noob!

Έχτος αν εννοείς αυτό το topic που τότε είσαι noob στο τετράγωνο!
[/quote]

Αυτό εννοούσα! Αν ΕΣΥ δεν το κατάλαβες είσαι noob στον κύβο! (ξέρω κι εγώ μαθηματικά μίστα!)
[size="1"](Είναι τώρα η συνομιλία μας έπικ ή όχι; Πες κι εσύ Τέυλορ, πες κι εσύ Τέυλορ! :jester: )[/size]

[quote name='ratatouille' date='10 March 2012 - 09:30 PM' timestamp='1331407811' post='406843']
Αυτό εννοούσα! Αν ΕΣΥ δεν το κατάλαβες είσαι noob στον κύβο! (ξέρω κι εγώ μαθηματικά μίστα!)
[size="1"](Είναι τώρα η συνομιλία μας έπικ ή όχι; Πες κι εσύ Τέυλορ, πες κι εσύ Τέυλορ! :jester: )[/size]
[/quote]
Όχι η συζητήσεις με noob δεν πιάνονται!

NOOB!

Τέρμα και το offtopic!

Εγω το επαναφερω για ενα ποστ του arti. στο τοπικ .::Θρησκείες::. το οποίο μετά από τόσους μονολογους και τόοοοσα λόγια έλεγε το απλό και περιεκτικό:

[quote name='arti.' date='01 May 2012 - 09:02 AM' timestamp='1335852131' post='415410']
Πείνασα...
[/quote]

Όλα τα λεφτά!!! Μπράβο arti.!!!
  • Like 2

Ευχαριστω...

αι γουανα θενκ μαι μαδα, μαι φαδα...
[yt]H4okIX7Tq2k[/yt]

[quote name='george56' date='01 June 2012 - 08:11 PM' timestamp='1338570671' post='420282']
Αυτην την φορα ελπιζω να μην με εμποδισουν οι ταυτοχρονες δημοσιευσεις απο το να γευτω την -διχως αμφιβολια- [color="#FF0000"][size="4"][b]φρικιαστικα αγχωτικη[/b][/size][/color] εμπειρια του να αποκαλυπτω [color="#FF0000"][b]τα πιο χυδαια και μιζερα μυστικα της θλιβερης ζωης μου[/b][/color],μυστικα που τρωνε τον εγκεφαλο ενος ανθρωπου [color="#FF0000"][size="4"][b]σαν σαρακι[/b][/size][/color],αντικαθιστωντας την λογικη με μια [color="#FF0000"][b]ξεδιαντροπα παραμορφωμενη εκδοση της βρωμιας και της ακολασιας[/b] [/color],[color="#FF0000"][b][size="4"]γλεντωντας[/size][/b] τον [b]παγιδευμενο παρελθοντικο αθωο[/b][/color] εαυτο μου σε ενα οργιο του οποιου τα πεπραγμνενα κανεις δεν θελει να αφουγκραστει η να παρακουλουθησει,σκοτωνωντας τις ελπιδες και τα ονειρα ενος καποτε αισιοδοξου νεαρου,του οποιου η ενεργεια και ζωντανια πλεον φανταζει απομακρη και κατακριτεα,[color="#FF0000"][b]μεσα στις σκιες της απογνωσης και της απελπισιας που απλωνωνται πανω απο τις θετικες σκεψεις του μυαλου[/b][/color],καταστρεφωντας και διαφθειρωντας το,κανωντας το [color="#FF0000"][size="4"][b]αφυσικο και ασχημο,συνθετικο και ψυχρο[/b][/size][/color],με ολο το φορουμ.

[size="6"]Α,ναι τι παιζαμε[/size]?Αληθεια.
[/quote]
[quote name='george56' date='01 June 2012 - 09:03 PM' timestamp='1338573788' post='420294']
Περιμενα κατι πιο ντροπιαστικο.Τελος παντων:

Δημοτικο Γηπεδο Σερρων (Πανσεραικος) - 2 φορες
Γηπεδο Κομοτηνης (πανθρακικος) -1 φορα
Χαριλαου (Αρης) - 2 φορες
Τουμπα (παοκ) - απειρες φορες.Παλια επειδη θελανε να με κανουν παοκτση οι φιλοι μου,και πλεον που το εχουν αποδεχθει οτι ειμαι αμεταπειστος γαιδουρος απλα για χαβαλε,αν και πολυ λιγοτερο απο παλια,επειδη πλεον η νεα ταξη οπαδων εχει επιβαλει συνδεσμιτες φρουρους στις θυρες για να ελεγχουν τον κοσμο που μπαινει λες και ειναι επισημοι υπαλληλοι,οποτε,μιας και δεν προκειται ποτε να δωσω λεφτα για εισητηριο στην παε παοκ,πρεπει καθε φορα να επινοω ευφανταστους τροπους να γλιστρυσω μεσα τζαμπε.Ινκογκνιτο βεβαια,[color="#FF0000"][size="6"][b]επειδη η πιθανη αποκαλυψη των οπαδικων μου πεποιθησεων θα οδηγουσε σε μια εντυπωσιακη κουρσα απο την Τουμπα εως την καλαμαρια,κατα την οποια θα παρεκαμπτα 7μετρα καγκελα με ανεση λογω του φοβου μου,με εναν οργισμενο οχλο να κραδενει οτιδηποτε σηκωνεται απο το εδαφος στα χερια για να με σαπισει σε αποσταση αναπνοης[/b][/size][/color].
Γηπεδο Καλαμαριας (Αππολων καλαμαριας)-2 φορες
Γηπεδο Νεας Ευκαρπιας (μακεδονικος)-2 ολοκληρες σεζον επειδη χρησιμοποιουντανε απο τον Ηρακλη ως εδρα οσο ανακαινιζανε το [b]Καυτατζογριο[/b].
[/quote]

Δύο απίστευτα πόστ από τον απίστευτο Γριώργ..., ε Γιώργο ήθελα να πω! Σε [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=28706&st=75"]αυτό[/url] το τόπικ! Το παιδί είναι σε άλλο επίπεδο!.. :respect2:

Κλαίω απλά!

---

Messi_Osfp7 Icon : (Today, 10:08 PM) εν τω μεταξύ το ατείο είναι ότι μπαίνω και βλέπω να έχει γίνει τοπικ και βλέπω 1 άκυρο όνομα και λέω τι έγινε??? ποιος άθλιος έκανε τοπικ??? βλέπω μετά την φώτο και λέω: αααα ο noob ο Αντώνης

...φήμες λένε ότι ο Μέσι είναι παρελθόν από τη streaming team... :jester:

• Like 3

Ο Γιώργος και πάλι ξαναχτυπά! :respect2:

[quote name='george56' date='18 June 2012 - 07:30 PM' timestamp='1340037025' post='423272']
αληθεια δσφδσφσδφασδσψσφσφσδφφασφσφσδ
Μην διαγραφετε ποστς ρε υπονομευτες της λογικης και της ισσοροπιας του συμπαντος.

Οκ θα αποδεχτω οτι τα 2 ποστς που προηγηθηκαν ανηκαν στην σφαιρα της φαντασιας μου,παρα το γεγονος οτι ημουν απολυτα νηφαλιος κατα την αναγνωση τους.
Φιλτατε σαντο,ειναι αληθεια οτι αλλαξες νεημ με απωτερο σκοπο το μποικοταρισμα της ωμαλης λειτουργειας της streaming team,προφανως για την ψυχαγωγια του εαυτου σου οσο απολαμβανεις εμφυαλωμενα δακρυα παιδιων των οποιων τα ονειρα και προοπτυκες διαλυθηκαν για τα συμφεροντα του καπιταλιστικου συστηματος?
[/quote]
[quote name='santo' date='19 June 2012 - 02:37 PM' timestamp='1340105858' post='423394']
Ναι. :cry:
[/quote]

• Like 2