Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gregkwaste

Stadium Modeling by arti.

Recommended Posts

ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ Η ΟΧΙ

Έχω να διορθώσω αρκετά πράγματα ακόμα (όπως ο κόσμος και οι γραμμές που είναι συμαντική υπόθεση...) , πάντως λέω να δώσω μια alpha έκδοση έτσι για αρχή (θα ενημερώσω για το πότε θα γίνει αυτό).

Πω πω τρελεεεε!!!τα πανια τα σπανε και το γηπεδο ολοκληρο!Μπραβο αλανι!

Ιδέα: γιατί στα πανό να μη δώσεις cloth material;

Πάντως το γήπεδο φαίνεται τέλειο.

Ιδέα: γιατί στα πανό να μη δώσεις cloth material;

Πάντως το γήπεδο φαίνεται τέλειο.

Βρές μου τρόπο να περάσει ΣΩΣΤΑ ingame (που σημαίνει σωστά στο blender...), και όχι μόνο cloth θα βάλω στα πανιά, αλλα και hair material sto χορταρι....

Τζα xD

korrend1.jpg

kordrend4.jpg

kordrend3.jpg

kordrend2.jpg

Ο φωτισμός είναι λίγο χάλια αλλα nvm ^^

ΥΓ: Προμη τώρα είναι καλα!?!?!??!?! τώρα φαίνεται καλύτερο?!?!?!??!?!

Τζα xD

...

ΤΡΕΛΛΛΛΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

λίγο καλύτερο από το κανονικό.....

αναμένουμε αρτι.....

EDIT by Djisves: Μην κάνετε “quote” τόσο μεγάλα posts, ιδιαίτερα δε τις εικόνες. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να επαναλαμβάνονται οι εικόνες. Για μια απλή απάντηση, γράψετε το μήνυμά σας στο πεδίο "Fast Reply" στο τέλος της σελίδας. Εναλλακτικά, πατήστε το πλήκτρο "Add Reply" πάνω και δεξιά από το "Fast Reply".

Την περιμενουμε τοσο καιρο την γηπεδαρα του αρτι...ποτε επιτελους θα βγει???τελεια δουλεια αλαναρε..

Την περιμενουμε τοσο καιρο την γηπεδαρα του αρτι...ποτε επιτελους θα βγει???τελεια δουλεια αλαναρε..

σύντομα αδερφέ, δουλεύω στο ιμπορτ τώρα και αφου τα καταφέρω το δίνω ...

Τέλειο το γήπεδο σου!!! Μπράβο για την πολύ καλή δουλειά σου! Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θα ασχοληθείς και με άλλα γήπεδα. Μπορείς να φτιάξεις και το καινούργιο AEL FC Arena; Είναι τέλειο γήπεδο και αξίζει! Αν πάλι δεν έχεις όρεξη να ασχοληθείς, θα να μπορούσες να μου πεις πως να το κάνω εγώ;

Τέλειο το γήπεδο σου!!! Μπράβο για την πολύ καλή δουλειά σου! Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θα ασχοληθείς και με άλλα γήπεδα. Μπορείς να φτιάξεις και το καινούργιο AEL FC Arena; Είναι τέλειο γήπεδο και αξίζει! Αν πάλι δεν έχεις όρεξη να ασχοληθείς, θα να μπορούσες να μου πεις πως να το κάνω εγώ;

Πολύ καλή ιδέα μου έδωσες, θα βρώ υλικό και θα το προσπαθήσω στη συνέχεια, προηγείται προς το παρόν το Βικελίδης όμως ^^, για το οποίο έχω να πώ οτι το import έχει ολοκληρωθεί, ωστόσο οι φωτισμοί είναι κάπως δύσκολο να τους εφαρμόσω εξ'ολοκλήρου, επομένως θα δουλέψω πρώτα στην day fine έκδοση να κάνω ότι καλύτερο μπορώ και θα δώσω release. Οι άλλες εκδόσεις θα δουλεύουν ουδέτερα ("μη ρεαλιστικά" 'ομως οσ'αναφορά τον φωτισμό) εκτός απο την έκδοση που αφορά το γήπεδο τη νύχτα, όπου θα το δουλέψω λίγο παραπάνω και επομένως θα βγεί σε επόμενο release (πιθανότατα το final...)

Τέλος συνέντευξης τύπου xD

Ωραία! Όταν θελήσεις να ασχοληθείς και με το AEL FC Arena μπορείς να μου πεις αν χρειαστείς βοήθεια με φωτογραφίες και βιντεάκια, έχω πολλά! :)

αρτι το γηπεδο θα υπαρχει στο beta???

Θα μιλήσω με τα παιδιά και θα δούμε.. Πάντως και να μην υπάρχει η εγκατάσταση είναι απίστευτα εύκολη...... οπότε δεν θα υπάρχει πρόβλημα

Kleanthis VIkelidis Sradium for Pes 2011

kordrend4-1.jpg

-Installation-

Extract all files to your dt07.img kitserver folder

Relpaces San Siro Stadium

-Credits-

arti-10-(me),Promitheas,PanagiotisPolichni,Stemar,-Panos-,Members at Wehellas.gr that waited so patiently ^^, Evoweb and Aris who gave me joy to complete this project

download2.gif

Filefront

Megaupload

More mirrors coming soon...

Waiting for comments ^^

επειδή είμαι λίγο σκράπας μπαίνει στο ps3?

απ'ότι ξέρω όχι :/ μόνο για την έκδοση για pc είναι...

κρίμα ρε....δεν γίνεται καμιά μετατροπή????

θα δοκιμάσω....

όπως και να έχει μπράβο και πάλι μπράβο!!!!

κρίμα ρε....δεν γίνεται καμιά μετατροπή????

θα δοκιμάσω....

όπως και να έχει μπράβο και πάλι μπράβο!!!!

τι να σου πώ δε ξέρω τι εξέλιξη μπορεί να έχει υπάρξει στo patching του ps3 αλλα απ'ότι ξέρω ούτε τα πρόσωπα δε γίνονταν εισαγωγή σαν μοντέλα... οπότε και γήπεδα γιοκ...

Τελειο arti forza για beta patch! :thumbsup:

τελεια ιδεεα να κανεις το νεο γηπεδο της ΑΕΛ...keep working!

μετα απο τοσο καιρο βγηκε...τωρα το περναω......Σιγουρα ο ΝΑΟΣ μας θα φαινεται γαματα μεσα στο PRO

ρε παιδια εκανα τα παντα και δεν γινετε τιποτα...το σαν σιρο παραμενει..δεν υπαρχει Χαριλαου...εχω το 1.02 update το 1.01 pack και τον καινουργιο κιτσερβερ 10.0.4 τιποτα δεν γινετε...βοηθα λιγο αρτι

ρε παιδια εκανα τα παντα και δεν γινετε τιποτα...το σαν σιρο παραμενει..δεν υπαρχει Χαριλαου...εχω το 1.02 update το 1.01 pack και τον καινουργιο κιτσερβερ 10.0.4 τιποτα δεν γινετε...βοηθα λιγο αρτι

έχεις ένα φάκελο kitserver που μέσα έχει όλα τα αρχεία του kitserver. Λοιπόν αυτός ο φάκελος πρέπει να έχει μέσα άλλον ένα φάκελο, απο default τον εχουν γραμμένο traceκάτι, μέσα σε αυτόν τον φάκελο υπάρχει άλλος ένας υποφάκελος με όνομα img, τον ανοίγεις φτιάχνεις μέσα έναν φάκελο dt07.img και πετάς μέσα όλα τα αρχεία.

Εαν έχεις περασμένο πατς ή κατι άλλο, μέσα στον φάκελο του kitserver θα βρείς τον αντίστοιχο φάκελο του πατς, θα πας με τον ίδιο τρόπο στο dt07.img και θα πετάξεις μέσα όλα τα αρχεία.

Παρένθεση: Οι ονομασίες San Siro και τα previews δεν έχουν αλλάξει... Παραμένουν ίδια με τα κανονικά, οπότε μη σας πειράζει που δε βλέπετε αλλαγή εκεί. Ingame φαίνονται οι αλλαγές...

• Create New...