Jump to content
razor

Πως μάθατε για το W.E Hellas?

Recommended Posts

Guest

Emena me efere edo o giorgninho!Mou efere mia mera to pro gia to PC kai katevasame kai to patch!e ki etsi eftasa ki ego edo!

P.S pampaleo topic p.P(pro pimpbill) pou to xethapse pios allos!o Loch Ness"! :friends3:

Βρήκα το site τυχαία, από το Google. Ήταν η εποχή που είχα αρχίσει να ασχολούμαι πιο ζεστά με το PES και έψαχνα για διάφορα sites που να ασχολούνται με αυτό. Οπότε κάποια στιγμή έκανα και registration και αυτό ήταν....

Na pw tin alithia epsaxna patch me elliniko protathlima gia to [email protected] :z0tdntknw: (panta theorousa to pro kalitero)

alla den ixera oti iparxei gia to Pro patch me ellinikes omades etc kathos epsaxna sto google

na soy k to wehellas , palies kales epoxes (deite arithmo Melous :p)

Εγώ έψαχνα να βρώ πότε θα κυκλοφρίσει το PSE6 και στο wikipedia είχε link με το wehellas και θυμάμαι μου είχε κάνει εντύπωση που υπήρχε ελληνική σελίδα για το pro..

Τα υπόλοιπα είναι ιστορία. :icon_cool:

Egw to brika tyxaia apo ena askopo google search :papasani:

e kai meta egine oti egine :yupi3ti:

Guest

emas edw aytos pou exei to videoclub eferne to we9 me ellinikes omades kai mas poulouse trelitsa oti mono aytos to fernei!!!tespa sto menu egrafe we hellas kai patisa mia mera sto google kai sas vrika

epsaxna forum me info gia ingame editing twn faces/names/logos/kits klp apo tous prwtemfanizomenous tote Athenakos k Peloponisos...ena search sto google meta3y allwn results ebgale www.wehellas.tk...me to pou eida to hellas sto onoma h3era oti an yparxei periptwsh na brw auto pou psaxnw, ekei 8a to ebriska...opws k egine.

egw epsaxna ena ellhniko forum sxetika me to pro opote kai grastika vriskontas to apo to google... :good:

Guest

κάπου σε ένα άλλο φόρουμ έλεγε διαγωνισμός pro6 έτσι γράφτηκα!! :yupi3ti: :hehe:

Guest

Εγω σας εμαθα μεσο του θειου μου που επερνε πατσαρισμενο pro.Μετα απο κανενα χρονο αποφασισα και εγω να γινω μελος (για την παρεα πιο πολυ)

Μου το ειπε ενας φιλος αλλα δεν ειχα ιντερνετ τοτε.Περιπου ενα χρονο το ξερω το site.KEEP UP THE GOOD WORK :good::good:

apla ta pragramata i8ela grafika gia to fm kai ekana search sto google gr anazitisi sta ellinika ektos apo ta sini8ismena fmgreece, thebench...... vrika ena sto wehellas to subforum tou fm amesos ginika melos gia na do ta grafika pou exei to wehellas. Pao sto subforum kai apogoiteutika meta omos eipa na do ti sxesi exei auto to forum kai eida to topic tou patch tou pes6 epa8a tin trela meta

Guest

Εμένα πάλι πέρισυ, ένα φιλαράκι μου σφύριξε πως υπάρχει πατς για το PES6 που βάνει την superleague. Εγώ γέλασα, αλλά το έψαξα. Κατεβάσαμε το πατς και για 7 μήνες δεν βγήκαμε απ'το σπίτι. Ένιωθα όμως πως δεν ήταν σωστό απλώς να πάρω το πατς έτσι. Γράφτηκα στο site, κατέβασα εργαλεία, tutorials και τα σέα για να βοηθήσω τα παιδιά, ανέφερα και δυό πραγματάκια για το pro2008 που παρατήρησα και σιγά-σιγά κολλάω όλο και περισσότερο! Το ζήτημα είναι πως στο θέμα editing είμαι υπεραρχάριος και μέχρι να μάθω να τα δουλεύω με βλέπω για του χρόνου... :respect: στα παιδιά που το στήσανε και στην editing team και σε όλους τους συντελεστές της εκπομπή σας!!

Edited by kruparoach

Εμένα πάλι πέρισυ, ένα φιλαράκι μου σφύριξε πως υπάρχει πατς για το PES6 που βάνει την superleague. Εγώ γέλασα, αλλά το έψαξα. Κατεβάσαμε το πατς και για 7 μήνες δεν βγήκαμε απ'το σπίτι. Ένιωθα όμως πως δεν ήταν σωστό απλώς να πάρω το πατς έτσι. Γράφτηκα στο site, κατέβασα εργαλεία, tutorials και τα σέα για να βοηθήσω τα παιδιά, ανέφερα και δυό πραγματάκια για το pro2008 που παρατήρησα και σιγά-σιγά κολλάω όλο και περισσότερο! Το ζήτημα είναι πως στο θέμα editing είμαι υπεραρχάριος και μέχρι να μάθω να τα δουλεύω με βλέπω για του χρόνου... :respect: στα παιδιά που το στήσανε και στην editing team και σε όλους τους συντελεστές της εκπομπή σας!!

oloi panokato etsi arxisame pigene step by step kai ka8e mera 8a ma8enis new tips

Egw apo to patch tou PRO5 gia To Playstation2. Egrafe wehellas kai apo tote kollisa (pragmatika kollisa omws)

Εγώ πάλι ...

Έψαχνα στο Google για PES6 Patch επειδή είχα βαρεθεί να βλέπω την Εθνική Unlicenced {:papasani:} και κάποια στιγμή είδα το :we_hellas: .

Ε,τότε γράφτηκα.........

Edited by fyd77

Egw mia mera pigaina na parw to WE6FE kai ksafnika mou leei o katastimatarxis an thelw to WE7 pou exei kati ellinikes omades. Meta apo 5 lepta skepshs(kai polla einai) eipa to nai. Otan epaiza to paixnidi, sto menu egrafe to wegreeksite.tk alla dn eixa oute kan pc, opote..

Tin epomeni xronia otan pira to patch tou PES4 egrafe to site wehellas.tk stin arxi.Alla pali dn eixa pc.

Alla propersi, sto patch tou PES5, mpika sto wehellas mesw tis douleias tou father mou, kai apla katevasa to patch. Pws egina melos?

Persi pou pira PC kai Internet mazi, to prwto site pou mpika itan to WEHELLAS kai sugkekrimena to Download Section gia to PES6 patch. Apo kei kai meta.. kserete.....

Psaxnontas na vro kapoio patch me ellinikes omades i otidipote pou tha mporouse na diaforopoihsei to arxiko paixnidi gia tin ekdosi sto pc, epesa pano sto site tis WeHellas, kai edese to gliko... poli xrisimo site gia olous tous kollimenous me to pro kai to iss paliotera den xreiastike poli gia na gino melos. Keep up the good job guys!! :yupi3ti:

Guest

Βασικά σας ήξερα γιατί πολλοί φίλοι μου παίζουν με το Ελληνικό patch (εγώ προτιμώ το PS3... :bounce: ), αλλά δεν ήξερα πώς έχετε φόρουμ. "Έπεσα" τυχαία πάνω σας όταν έψαχνα για userbar που να έχει σχέση με το PES 2008 μέσω google το site σας ήταν ένα από τα αποτελέσματα...!!!

Googled about greek patch for pes5... and the result was wehellas!!! :n4pclapping:

Με τον ιδιο ακριβος τροπο.. :a4nvictory:

Guest

Eixa diavasei gia to site sto periodiko Sporty! Kai etsi to mathane oi filoi mou kai to diadosame... :grin:

Edited by Galleti-7