Jump to content
razor

Πως μάθατε για το W.E Hellas?

Recommended Posts

prosopika ema8a gia to wehellas apo ena periodiko (den 8imame tora pio)

ke mias ke to pes itan pada to favorite game apofasisa na grafto ke na ime energo melos tou forum

epomenos

Epaiza to wehellas patched pes3 sto ps2 tou filou mou

kai proseksa oti anefere th selida wegreeksite.tk pou meta allakse...

kai kserete th synexeia :p

Googled about greek patch for pes5... and the result was wehellas!!! :n4pclapping:

Guest

Βασικά απ'τον ξάδερφό μου που έψαξε για το ελληνικό patch του PES 5

Guest
Googled about greek patch for pes5... and the result was wehellas!!! :n4pclapping:

Έτσι ακριβός και γώ. Και να πώ και την αλήθεια, έχει κανα 4μηνο που παίζω PES5 (και γενικά περίπου 8 μήνες που παίζω PES). Με το που πήρα στα χέρια μου το 5, έσπευσα άμεσα να βρώ Patch με τα σωστά ονόματα και αφού μπήκα στον κόπο να ψάξω, έβαλα και στο googly να ψάξει και για τίποτα ελληνικό. Και ουαλά.

Υ.Γ. : Μιας που μου δίνεται η ευκαιρία να κάνω και κανα καλό σχόλιο στα παιδιά που συμβάλλουν στην προσπάθεια αυτή. Ένα μεγάλο ετχαριστώ. :peace:

Πριν ακόμα πάρω το ps2 και ενώ κοιτούσα το pesinsight για το pes2 πήγα στο links και βρήκα το wegreeksite! Από τότε...... :yupi3ti:

dent himamai pos to eixa brei arxika, alla tote eixe Patch mono gia PS2 den thiammai an itan gia PES2 or PES3. Apla egina melos kai ekana 1-2 post kai epeita kapoia mera ontas baremenos kai psaxnontas gia patch nomizo ksepsaxnisa to google (tote den to ebriskes toso eukola oso simera) kai to brika! Apo tote egina energo melos

Guest

Egw sas petyxa kai sto PES4 alla den graftika melos......To eixa vrei to site psaxnontas gia diafora sto google....An kai sto PES4 den perasa patches!E meta den thimomouna to site kai den ksanampika mexri to PES5!Sto PES5 arketo kairo prin vgei to Patch,vrika ksana to site kai to parakolouthousa san guest kathimerina gia na dw pote tha vgei to patch :icon_cool: E molis ananewthike to site kai anevike to patch,egina melos kai to katevasa :icon_cool: Den eixa padws skopo na eimai energo melos tha ithela na eimai san to ypoloipo wraio kosmo :icon_cool: Apo tote I don't know how but I am here :we_hellas:

Edited by kostassakel13

kai egw epsaxna kapoio site gia to paixnidi kai odigithika edw... :good:

Edited by Agya

apo ena filaraki den 8ymamai poio.....melos egina epeidh h8ela na symmetexw stis sizitiseis sas! :good::good::good:

apo ena filaraki den 8ymamai poio.....melos egina epeidh h8ela na symmetexw stis sizitiseis sas! :good::good::good:

ego ama den imouna melos tha ginomouna gia na simetasxo sto avatar sou :hehe: (kai sti brazilliana tou mulder)

Δεν θυμαμαι απο καποιο we η' καποιο pes... :grin:

Ego apo to Sporty to eida giati eixe afieroma sto PES5 WEGREEK patch.

ego ama den imouna melos tha ginomouna gia na simetasxo sto avatar sou :hehe: (kai sti brazilliana tou mulder)

erwtaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!!!! :friends3: :friends3: :friends3: :friends3: :friends3:

opws kai na to ma8ame to wehellas to 8ema einai oti kollhsame edw mesa!!! :a4nvictory: :a4nvictory: :a4nvictory:

erwtaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!!!! :friends3: :friends3: :friends3: :friends3: :friends3:

opws kai na to ma8ame to wehellas to 8ema einai oti kollhsame edw mesa!!! :a4nvictory: :a4nvictory: :a4nvictory:

den milas kai esi, ego oute mpika na katebaso pack me fotos, esi afou mou tis dineis ti na po oxi, tha einai asebeia pros to prosopo osu (kai tis lopilato :hehe: ) :grin::respect:

Ego mia mera pou vrexe pou vrexe monotona :icon_cool::icon_cool: eipa na koitakso ena mikro kai athlio site,to wehellas tin 31 dekemvriou.Etsi tyxaia giati epsaxna kai gia to patch............

P.S.Gia to site tin idia gnomi exo kai tora............. :yupi3ti: :yupi3ti:

an exeis tin idia gnomi apallakse mas apo tin parousia sou :good:

Re exo ginei idi efialtis se kapoious edo mesa(onomata den leme ypolipseis den thigoume) tha gino kai se sena!

Guest

Όταν εγκατέστησα το Patch, με έβγαλε σ' ένα παράθυρο του IE στη σελίδα. Ε και μετά δεν ήθελε και πολύ.. :grin:

Εγω εψαχνα για patch στο pes5 διοτι το βαριουμουν χωρις αυθεντικες ομαδες,ειχα κατεβασα ενα patch που ειχε ολες τις ομαδες αυθεντικες αλλα μετα απο λιγο καιρο σκεφτηκα αν υπηρχε patch και με τις ελληνικες ομαδας..Πηγα στο google εκανα search και το βρηκα!!!Ετσι εγινα μελος....

Εγω εψαχνα για patch στο pes5 διοτι το βαριουμουν χωρις αυθεντικες ομαδες,ειχα κατεβασα ενα patch που ειχε ολες τις ομαδες αυθεντικες αλλα μετα απο λιγο καιρο σκεφτηκα αν υπηρχε patch και με τις ελληνικες ομαδας..Πηγα στο google εκανα search και το βρηκα!!!Ετσι εγινα μελος....

Και εγώ στο Google για τον ίδιο λόγο. Αλλά κατα τον Σεπτέμβριο ενεργοποιήθηκα που έβαλα Internet έστω και dial up :giveup:

Μου το ειπε μια γκομενα !

Εμενα μου το ειπε μια φιλη της γκομενας που το ειπε στον a_headjohn